Навіщо жінці включатися під час сексу?

Зачем женщине включаться во время секса?

Я не включаюсь! Навіщо?

Відсутність лібідо є поширеною проблемою, оскільки жінки стають старше і відчувають гормональні зміни менопаузи, але це може статися в будь-якому віці. Коливальні рівні гормонів можуть сприяти (перименопауза може початися вже у віці 35 років), але так може посилитися у будинку або на роботі. Ліки (деякі антидепресанти і протизаплідні таблетки були пов’язані зі зниженим сексуальним потягом), погана фізична підготовка і недолік сну також можуть бути факторами.

Якщо ви втратили інтерес до сексу, спочатку перевірте, щоб переконатися, що він не є фізичним. Ви отримуєте достатній сон або здорове харчування? Як тільки ви виберете їх, зверніться до лікаря. Вони зможуть виявити зміни рівня гормонів або визначити, чи є це побічним ефектом нових ліків.

Ви також можете спробувати управляти тригерами стресу. Якщо ваш щоденний список справ величезний, то не будьте героєм, щоб отримати допомогу. Скажіть своєму босові, що вам потрібна додаткова допомога по проекту. Якщо у вас є проблеми з бюджетом, плануйте розмову про сімейний бюджет або сесію з фінансовим консультантом. Крім того, не соромтеся довіряти терапевту або вашому священнослужителю, якщо він стає занадто сильним, щоб справлятися самотужки. І, нарешті, візьміть тайм-аут для гарячої ванни, курортного дня, що звисає з друзями або побачення з вашим чоловіком.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.