5 секс «Законів» в Америці, в які вірять люди

5 секс «Законов» в Америке, в которые верят люди

У всьому Інтернеті є дивно специфічні і забавно застарілі державні та місцеві закони про те, що ви можете і чого не можете зробити в спальні (і на родео … і в морозильних камерах, але ми доберемося туди). Оскільки вони існують в декількох шанованих місцях в одній і тій же точный формі, легко повірити, що вони вірні. Як виявилося, вони фіктивні, незважаючи на те, що часто цитується веб-сайт. Тут ми поставили рекорд прямо на деяких з найвідоміших героїв, яких ви не повинні падати, – і той, який дійсно може бути законним.

1. Відсутність блукаючих в прогулянкових морозильних камерах в Ньюкаслі, WY

Хіба ви не можете уявити двох підлітків, які працюють в продуктовому магазині, які вирішили піти на це в цьому відокремленому, хоча і холодному місці? А потім, кричать, що м’ясо забруднене фізичними рідинами? Тому може здатися дивним, що це маленьке містечко, розташоване недалеко від кордону з Південною Дакотой, мало би оголосити поза законом. Цей закон не записаний в книгах, хоча вони не можуть підтвердити, що він ніколи не існував.

2. Ні сексуальним уподобаням для врегулювання більярдних боргів. У Anniston, AL

Ось ще один випадок, який звучить так, як ніби закон повинен був бути встановлений після того, як хтось спробував це зробити, тільки для того, щоб він звернувся до оглушливих ефектів. Але лист від клерка міста каже, що немає ніяких записів про це.

3. Немає стрільби з пістолета, коли у жінки є оргазм в Коннорсвілле, штат Вісконсін

По-перше, це місто, близько півтори години за межами Міннеаполіса, штат Міннесота, не має керівного органу, тому вони не могли б створити закон. Їх клерк направив нас в сусідній Нью-Хейвен, штат Вісконсін, і їх клерк поділився смішним ласим шматочком: вони отримують телефонні дзвінки про це один раз в рік, але закон ніколи не існував.

4. Без сексу з тваринами, вагою понад 40 фунтів стерлінгів в штаті Вашингтон

Починаючи з 2006 року глава «Профілактика жорстокості до тварин» в своїх юридичних книгах забороняє скотство, незалежно від ваги істоти, хоча закон, ймовірно, стався після того, як людина померла після анального проникнення з коня. До цього часу Сіетл Таймс повідомляв, що міжвидові статеві зв’язки були абсолютно законними.

5. Дивовижні пари, які мають секс в автомобілях в Couer d’Alene, ID

Міф свідчить, що поліцейські в цьому місті недалеко від державного кордону Вашингтона не можуть підійти до припаркованих автомобіляей, якщо вони підозрюють, що пасажири зайняті всередині. Замість цього вони повинні їхати за транспортним засобом, гуляти три рази і чекати приблизно дві хвилини, перш ніж виходити на розслідування. Ми не можемо собі уявити, чому хтось став настільки деталізований з цієї фабрикою, але це саме так. Офіс міського адвоката сказав, що у них ніколи не було такої постанови.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.