6 ідей, щоб гості почували себе як вдома

6 идей, чтобы гости чувствовали себя как дома

Ми всі були там: ти залишишся в будинку своєї тітки, готовий прийняти душ і … е-е, не можеш знайти рушник. Або ви в брата на Різдво, а поки всі мріють про сливові вершках, ви намагаєтеся використовувати кожну комбінацію імені своєї собаки, щоб придумати пароль Wi-Fi.

Такі проблеми можуть викликати у гостей відчуття дискомфорту. І іноді вони не можуть завжди просити вас про допомогу. Тому їм, можливо, доведеться заглядати в шафи за цим зайвим рулоном туалетного паперу, що робить їхнє становище ще більш незручними, думаючи, що буде якщо їх спіймають.

1. Пароль Wi-Fi

Зображення: Today’s Creative Life

Підготуйте свій пароль для Wi-Fi. Незалежно від того, який він, помістіть записку на комод або надішліть їй текст заздалегідь, зробивши її доступною, вони будуть раді вітати вас і не соромливо попросити вас пізніше: «Не заперечуєте, якщо я зможу отримати ваш вхід в Wi-Fi? ”

2. Зарядний пристрій

Зображення: Amazon.com

І … кажучи про Інтернет … встановіть для них зарядну станцію. Якщо у вас є додаткові зарядні кабелі, які лежать навколо, підключіть їх всюди, якщо вони забудуть їх самостійно. Крім того, не соромтеся кількості торгових точок – коли люди подорожують, у них є всілякі пристрої, які їм можуть знадобитися для перезарядки, наприклад, ноутбук, iPad, Kindle або акумулятор для своєї камери.

3. Місце для розпакування

Зображення: Liz Marie Blog

Життя з валізи може буи незручним в чиємусь стилі. Якщо ви чекаєте гостей в тиждень або навіть гостей у вихідні, запропонуйте їм порожній (абсолютно порожній) комод і додаткові вішалки в шафі. (Якщо у вас навіть є кілька речей в деяких з кращих ящиків, гості будуть почувати, що вони порушують ваші речі.)

4. Конфіденційні фіранки

Зображення: Proverbs 31 Girl

У той час як вам необов’язково пропонувати їм затінювати штори, якийсь фільтр за вікном (жалюзі, штори, фіранки) обов’язково поставить ваших гостей в спокої. Ваші сусіди можуть не заперечувати, але ваші гості, ймовірно, не хочуть, щоб під час їх візиту миготіли якісь незнайомці.

5. Додаткова постільна білизна

Зображення: Liz Marie Blog

Завжди надавайте їм додаткові ковдри (якщо вони легко застуджуються), додаткові рушники (якщо вони використовують новий кожен день, не змушуйте їх відчувати себе незручно) і додаткові подушки (деяким людям дуже подобається їх накопичувати!)

6. Скріпки для спальні

Зображення: Megan Brooke Handmade Blog

Аналогічно, в той час як деякі гості можуть легко застудитися, інші можуть бути незручно гарячими. Тому переконайтеся, що у вас є робочий вентилятор для них. Це може бути стельовий вентилятор або прохолодний старовинний підлоговий вентилятор. Крім того, не забудьте кошик для сміття. Гості можуть захотіти піти за покупками, і їм потрібно місце, щоб викинути теги і пакети.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.