5 дій, які кожен хлопець хоче під час сексу

5 действий, которые каждый парень хочет во время секса

Ви, очевидно, не повинні дозволяти людині диктувати, як ви себе почуваєте в ліжку. Але на випадок, якщо вам цікаво, насправді ми досить прості істоти в мішку. Ми не хочемо, щоб ви робили щось обурливе або дивне – просто маленька скотарка тут і там. Деякі інші речі, які люди люблять під час сексу, включають нижче.

1. Ми хочемо, щоб ви говорили брудно.

Це не схоже на те, що вам потрібно розповісти про все, що відбувається, але ви будете здивовані тому, що кілька хороших брудних слів можуть зробити з хлопцем. Не всім це зручно, але вам не потрібно ризикувати занадто далеко від вашої зони комфорту. Слова і фрази, такі як «мокрий», «відчуває себе так добре», «важче», можуть творити дива. Просто не дуже обережні: «Я можу підтвердити, що ваш пеніс всередині моєї піхви» не збирається робити це для кого-небудь.

2. Ми хочемо, щоб ви іноді брали під контроль.

Є кілька речей, більш гарячих, ніж дівчина, яка знає, чого вона хоче, і є багато різних способів повідомити про це хлопцеві. Це не означає, що вам потрібно викидати батоги і шкіряні обмеження і боса нас (але ви могли б). Це може бути щось просте, як штовхати нас на ліжко і закріплювати наші руки над нашими головами, поки ви на вершині. Контроль над тим, яке положення ми переходимо до наступного, також може бути дуже спекотним. Так само, як говорити брудно, це не повинно бути занадто складним або брудним.

3. Ми хочемо, щоб ви почали нові посади.

Нам дуже подобається, коли ви кидаєте нам криволінійний м’яч. Якщо є нова позиція, яку ви знайшли, що хочете спробувати, будь ласка, йдіть. Це може бути якийсь надзвичайно творчий, складний секс-цирк, який включає в себе джакузі, збиті вершки і банани, але введення модифікації старих standbys, таких як собачка або місіонер, також може працювати. Навіть не хвилюйтеся про те, чи закінчується позиція «робота» для вас двох. Це включення, просто знаючи, що ми робимо те, що ви хочете спробувати.

4. Ми хочемо бути здивовані.

Я визнаю, що деякі хлопці можуть бути залякані, якщо ви почнете витягати вібратори з-під матраца посеред сексу. Але кидати щось нове, щоб струсити свою любов, дійсно ніколи не буває поганою ідеєю. Моменти, подібні до того, де ви не можете контролювати себе і просто мати нас, завжди вітаються. Представляючи деякі костюми, його і її мастильні матеріали, іграшки та рольові ігри також можуть працювати. Просто майте на увазі, що деякі з цих речей знаходяться поза зонами комфорту людей. Переконайтеся, що ви знаєте, що подобається вашому хлопцю, перш ніж ви одягнете бюст з латексної черниці і гумовий кулак.

5. Ми хочемо спостерігати за вами.

Візуальна стимуляція дійсно змушує хлопців займатися. Вибір позицій, де ми дійсно можемо отримати уявлення про те, що відбувається, дуже збуджує. В якості альтернативи, будь-яке положення може бути корисним з добре розташованого дзеркала, де ми можемо отримати повний огляд дії. Якщо ви відчуваєте себе дуже мужньо, нехай ваш чоловік дивиться на вас, поки ви торкаєтеся себе. Якщо ви дійсно хочете збити його з розуму, не дозволяйте йому доторкатися або цілувати вас під час сеансу, тому він дійсно працює. Це також має додаткову перевагу, що показує йому, що вас змушує, тому що він може бачити, як ви себе звільняєте.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.