10 причин, чому мати великого хлопця – це круто

10 причин, почему мать большого парня - это круто

1. З точки зору рівня комфорту, він в основному є третьою подушкою. Знайомство з Big ‘N’ Tall по суті подвоює кількість ваших потоків, і ви будете відкидатися в нічний час на розкішному людському тілі.

2. Його масштабність змушує вас відчути себе порцеляновою балериною. Що особливо приємно, якщо ви постійно або пукаєте, або спотикаєтеся про проводах.

3. Ви можете їсти все, що захочете, перед ним, не будучи сором’язливою. Прикривши в буріто з розмірами ліжка, якщо хочеш; йому буде все одно.

4. Якщо його дражнили як дитину за його вагу, він може бути надзвичайно емоційно проникливим, коли мова йде про почуття інших людей. Який в кінцевому рахунку зробити його чудово чутливим бойфрендом / людиною.

5. Він виглядає як Пол Буньян в фланелі. Мені все одно, чи працює він при технічному запуску і не може кинути футбол. Попросіть його носити червону картату фланелеву сорочку, і він раптово стає сільським чоловіком з грубим дитинством, який буде робити щось на зразок того, як взяти вашу руку і провести її на чудовому столі з тика, який він вирізав, щоб ви могли відчути складну майстерність і відчути сильний еротичний підтекст.

6. Відкладання голови на груди не означає «спроба знайти зручне місце на його виступаючій ключиці».

7. Він не один з тих освічених свідомих щурів-тренажерів, чиї єдині друзі є коментаторами на форумах з бодібілдингу. І він не залишить ці смішні чани білкового порошку навколо будинку.

8. Полусвязь: він не буде натискати на вас, щоб «бути здоровішою». Всі ваші відносини будуть базуватися на вуглеводах і молочних продуктах, і ви будете набагато щасливіш.

9. Його присутність зазвичай надає заспокійливу дію. Якщо ви нервовий флаєр, і ви забули свій Xanax, коли ви упаковували, я сподіваюся, ви принесли хрипко.

10. Він може бути хорошим кухарем. Він може любити готувати вам обід.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.