5 порад щодо сексу, після серцевого нападу

5 советов по сексу, после сердечного приступа

Життя повне несподіванок і стан здоров’я може підвести в будь-яку хвилину. Тому на той випадок, якщо у вас станеться серцевий напад, ми підготували для Вас декілька порад щодо сексу, яка згодом Вам точно знадобляться.

1. Деякі позиції менше схильні до оподаткуванню в серце.

Під час сексу більш фізично активний партнер ставить трохи більше серце, каже доктор Райт. Якщо у вас був серцевий напад, Райт пропонує дотримуватися таких позицій, як місіонер, які більш пасивні і менше фізично напружені для жінки. (Протилежне також вірно: тримайте його на дні, якщо у нього серцевий напад).

2. Серцева реабілітація може підвищити вашу впевненість в спальні.

Якщо вам 30 або 40 років, ваш лікар може не рекомендувати серцеву реабілітацію (вони вважають, що ви молоді і активні в будь-якому випадку), але, незалежно від віку, ви маєте право на реабілітацію, говорить доктор Маклафлін. Там фахівці працюватимуть, щоб повернути вас до здоров’я, що передує серцевому нападу, або на краще. «Це дає пацієнтові впевненість в тому, що вони можуть отримати серцевий ритм», додає вона. «Якщо вони можуть робити це в контрольованому середовищі, вони можуть робити вдома». Більш того, серцева реабілітація часто включає групи підтримки, які зачіпають психологічні та соціальні аспекти (самооцінка, кар’єра, відносини), порушені серцевої травмою.

3. Ваші нові ліки можуть перешкодити сексуальній роботі.

Низький кров’яний тиск, побічний ефект деяких ліків, може змусити вас відчути запаморочення після сексу або вплинути на вашу здатність підтримувати збудження, говорить доктор Райт. Здебільшого ці симптоми не викликають занепокоєння, каже доктор Маклафлін, який рекомендує їсти щось з сіллю і питною водою, щоб підняти кров’яний тиск. Однак, якщо ви відчуваєте тиск в грудях або інші симптоми стенокардії, ви повинні припинити цю діяльність, каже доктор Маклафлін.

4. Будьте обережні, якщо ви зустрічаєтеся з кимось новим.

Зараз не час вступати в інтимні стосунки з новим партнером: «Це може бути більша витрата енергії, а також збільшення частоти серцевих скорочень і артеріального тиску, до яких ви не звикли», – говорить доктор Маклафлін. (Це особливо вірно для чоловіків, у яких серцеві напади молодше, ніж у жінок, і тому у них можуть бути молодші, більш активні партнери, говорить доктор Райт.)

5. Немає причин бути збентеженим, щоб запитати своє

Доктор Маклафлін рекомендує скласти список питань, які можуть бути перенесені на прийом першого лікаря після серцевого нападу. Не залишайте це до вашого лікаря, щоб почати розмову. Вам потрібно знати всі факти про повернення до нормального життя після серцевого нападу: в тому числі, коли ви можете повернутися до роботи, відновити водіння і знову зайнятися сексом. «Тоді це стає стандартним питанням в списку питань, і немає ніякого збентеження», – говорить вона.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.