4 недорогі способи для ремонту вашого будинку

4 недорогие способы для ремонта вашего дома
Повністю перетворіть свій будинок, не витрачаючи ні цента. Наші безкоштовні поради з декорування допоможуть вам максимально ефективно використовувати те, що у вас вже є.

1. Усунути безлад

Зображення: Houzz

«Decluttering – це перший крок, який ви повинні зробити, щоб переорієнтувати свій простір», – каже Кендал Перес, експерт по заощадженнях з CouponSherpa.com. «Ви можете виявити, що все, що вам потрібно для створення оптимального простору, або що видалення предметів створює простір для меблів і декору з інших частин вашого будинку».

2. Перемістіть речі навколо

Зображення: Houzz

«Переміщення меблів і аксесуарів навколо кімнати може повністю змінити відчуття, не вимагаючи нових предметів, – каже Перес. Перебудуйте існуючі сидіння, щоб створити, наприклад, одну або кілька областей розмови.

«Вази, рами для картин, книги і навіть меблі можуть переміщатися з кімнати в кімнату, щоб створювати або трансформувати зовнішній вигляд кожного простору», – каже Перес. Поміняйте лампи, килими або столи для миттєвого свіжого декору.

І перепрограмуйте предмети, щоб вони відчували себе новими. «Старі стільці можуть використовуватися як пошарпані шикарні приліжкові тумбочки», – каже Пітер Бойс в магазині Storage Store. «Або використовуйте купу старих книг в твердій палітурці, як легку підставку». Перес погоджується. «Я використовую цікаві винні пляшки в якості ваз або винних пляшок, як наповнювачі для ваз».

3. Створити безкоштовне настінне мистецтво

Зображення: Houzz

«Використовуйте що-небудь цікаве, як настінне мистецтво», – говорить Беверлі Соломон, креативний директор Beverly Solomon Design. «Простягніть тканину поверх картону. Створіть добре спроектовану сумку для покупок. Покажіть безкоштовні рекламні плакати з виставок, магазинів або бутиків ». Інші предмети для кадрування і зависання включають пилові куртки з улюблених книг, чарівні старі карти, що залишилися шпалери і дитячі роботи.

4. Включити характер

Зображення: Houzz

«Обережно розташуйте меблі, щоб вони не блокувала вікна, – каже Соломон. «Обріжте дерева і розташуйте горщики зовні так, щоб вид через ваші вікна додався до декору вашого інтер’єру».

І набігає на свій задній двір безкоштовно, природні акценти. «Візьміть свіжі квіти або рідні трави з вашого саду і влаштуйте їх в вазах для свіжого і привабливого декору», – каже Перес. «Зберіть раковини для пляжної гостьовий лазні або використовуйте шишки для осіннього та зимового декору».

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.