4 недорогі способи для ремонту вашого будинку

4 недорогие способы для ремонта вашего дома
Повністю перетворіть свій будинок, не витрачаючи ні цента. Наші безкоштовні поради з декорування допоможуть вам максимально ефективно використовувати те, що у вас вже є.

1. Усунути безлад

Зображення: Houzz

«Decluttering – це перший крок, який ви повинні зробити, щоб переорієнтувати свій простір», – каже Кендал Перес, експерт по заощадженнях з CouponSherpa.com. «Ви можете виявити, що все, що вам потрібно для створення оптимального простору, або що видалення предметів створює простір для меблів і декору з інших частин вашого будинку».

2. Перемістіть речі навколо

Зображення: Houzz

«Переміщення меблів і аксесуарів навколо кімнати може повністю змінити відчуття, не вимагаючи нових предметів, – каже Перес. Перебудуйте існуючі сидіння, щоб створити, наприклад, одну або кілька областей розмови.

«Вази, рами для картин, книги і навіть меблі можуть переміщатися з кімнати в кімнату, щоб створювати або трансформувати зовнішній вигляд кожного простору», – каже Перес. Поміняйте лампи, килими або столи для миттєвого свіжого декору.

І перепрограмуйте предмети, щоб вони відчували себе новими. «Старі стільці можуть використовуватися як пошарпані шикарні приліжкові тумбочки», – каже Пітер Бойс в магазині Storage Store. «Або використовуйте купу старих книг в твердій палітурці, як легку підставку». Перес погоджується. «Я використовую цікаві винні пляшки в якості ваз або винних пляшок, як наповнювачі для ваз».

3. Створити безкоштовне настінне мистецтво

Зображення: Houzz

«Використовуйте що-небудь цікаве, як настінне мистецтво», – говорить Беверлі Соломон, креативний директор Beverly Solomon Design. «Простягніть тканину поверх картону. Створіть добре спроектовану сумку для покупок. Покажіть безкоштовні рекламні плакати з виставок, магазинів або бутиків ». Інші предмети для кадрування і зависання включають пилові куртки з улюблених книг, чарівні старі карти, що залишилися шпалери і дитячі роботи.

4. Включити характер

Зображення: Houzz

«Обережно розташуйте меблі, щоб вони не блокувала вікна, – каже Соломон. «Обріжте дерева і розташуйте горщики зовні так, щоб вид через ваші вікна додався до декору вашого інтер’єру».

І набігає на свій задній двір безкоштовно, природні акценти. «Візьміть свіжі квіти або рідні трави з вашого саду і влаштуйте їх в вазах для свіжого і привабливого декору», – каже Перес. «Зберіть раковини для пляжної гостьовий лазні або використовуйте шишки для осіннього та зимового декору».

 

Залишити відповідь