5 фактів, які ви повинні знати про секс після серцевого нападу

5 фактов, которые вы должны знать о сексе после сердечного приступа

Є так багато затяжних питань про здоров’я після перенесеного серцевого нападу. Зрозуміло, що секс може бути останнім у ваших думках. Але рано чи пізно вам захочеться знову повернутися до цього – і ви не хочете, щоб був страх викликати інший серцевий напад, який заважає вашому гарному часу. Ось що вам потрібно знати про відновлення занять сексом, поки ваш партнер на поправці.

1. Вам потрібно почекати принаймні тиждень.

Getty Images
Часовий інтервал залежить від індивідуальності, в залежності від тяжкості серцевого нападу, але сім днів – загальне правило. «Якщо ви можете піднятися на два сходових прольоти, що не відчуваючи тиску або утруднене дихання, досить вправ, щоб відновити секс з вашим звичайним партнером», – говорить Мері Енн Маклафлін, медичний директор програми по серцево-судинним захворюванням на горі Синай Серд Лікарня у Нью Йорку.

2. Імовірність серцевого нападу під час сексу неймовірно тонка.

Getty Images
Численні дослідження показали, що під час сексу «час, коли частота серцевих скорочень і артеріальний тиск найвищі, становить менше однієї хвилини, під час оргазму», – говорить Річард Райт, доктор медицини, кардіолог з Центру соціального забезпечення Провидіння Святого Іоанна в Санта- Моніці, CA. Ці життєво важливі ознаки швидко повертаються до норми. «Сексуальна активність зазвичай не є проблемою, тому що наврядчи є кульмінація, яка триває протягом години», додає він.

3. Ваше лібідо може зникнути на деякий час.

Getty Images
Це нормально для тих, хто вижив після серцевого нападу, щоб випробувати цілий ряд емоцій. Ви можете бути вдячні за те, що ви живете або, наскільки це можливо, відчуваєте смуток і здивування, чому це сталося зі мною? «Саме на цій фазі речі, які колись давали їм радість, включаючи секс, можуть бути зменшені», – говорить доктор Маклафлін. «Як будь-яка хвороба, якщо ви погано себе почуваєте, ви не зайняті сексом». Важливо розуміти, що це короткочасний ефект, додає вона. Тим часом, робіть це повільно і експериментуйте з іншими способами бути близькими.

4. Ваш партнер може бути занадто обережним.

Getty Images
«Це часто партнер, який боїться, що вони можуть викликати інший серцевий напад», – говорить доктор Маклафлін. Йому або їй може знадобитися додаткова впевненість в тому, що отримання фізичного стану абсолютно безпечно.

5. У вас можуть бути синці.

Getty Images
Не хвилюйтеся, якщо падіння в сіні залишає кілька фіолетово-синіх знаків. «Деякі пацієнти із серцевою недостатністю виходять з лікарні на розчинники крові і / або ліки з тромбоцитів, що може привести до їх синців легко», – говорить доктор Маклафлін. «Це несерйозно, якщо синці не будуть темними або великими».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.