6 порад з декорування, щоб маленька спальня виглядала більшою

6 советов по декорированию, чтобы маленькая спальня выглядела большей
Якщо у вас є невелика спальня в вашому домі, вона може виразно засмутитися, коли прийде час, щоб її прикрасити. Але не здавайся! Є багато трюків, які ви можете спробувати, які зроблять кімнату більш просторою – і виглядають так само красиво. Ось шість ідей, які допоможуть вам у цьому.

1. Уміння зі зберіганням

Зображення: Value City Furniture’s Hanover Queen Storage Bed

Крихітних кімнат, як правило, не вистачає щоб були відділення для зберігання. І як тільки ви додаєте типові предмети зберігання – книжкові шафи, комоди, шафи – ви залишаєтеся практично без простору, за винятком, може бути, вузька доріжки навколо вашої ліжка. Отже, меблі, які ви купуєте, допоможуть вам! Знайдіть предмети меблів (особливо ліжка), які виконують подвійну справу. Ліжко, яке забражене вище, має висувні ящики для зберігання ковдр і одягу, де можна розмістити книги, лампи і годинник.

2. Повернути вертикально

Зображення: Value City Furniture’s Arts & Crafts Light II 5 pc. full bedroom by American Signature

Простір є ключем до того, щоб приміщення стало більше. І так як у вас мало площі, щоб заощадити, використовуйте стіни. Знайдіть аксесуари і предмети для зберігання, які можуть бути прикріплені до ваших стін, наприклад, плаваючі полки, кошики, освітлення і навіть рослини. Якщо ви використовуєте вертикальні рішення, ви будете вражені тим простором, який ви збережете.

3. Дайте йому зелений

Зображення: Value City Furniture’s Plantation Cove Black Canopy 5 pc. king bedroom by American Signature

Природні елементи в кімнаті мають заспокійливу дію на жителя і, як відомо, посилюють почуття позитивності і розслаблення. Оскільки невеликі, щільні простори мають тенденцію до збільшення рівнів стресу, обов’язково включіть кілька декоративних елементів. Точно так же, щоб викликати почуття безтурботності і спокою, ви можете уникати яскравих квітів, і замість цього купуйте постільну білизну або фарбуйте стіни в м’які пастелі (зокрема, світло-зелень).

4. Підроблені

Зображення: Value City Furniture’s Dimora Black 7 pc. queen bedroom by Factory Outlet

У вас може бути невелика кімната, але є певні оптичні ілюзії, за допомогою яких ви можете спробувати зробити кімнату більшою. Це включає в себе додавання низьких горизонтальних меблів, щоб стеля виглядала вищою. Ви також можете повісити свої штори набагато вище, ніж верхня частина віконної рами, щоб дати кімнаті ще одну вертикальну розтяжку. І якщо все інше зазнає невдачі, використовуйте тонкі смужки. Або фарбування, або додавання шпалер, смуги обманюють ваші очі, щоб подовжити кімнату. Тому, якщо ви додасте горизонтальні, кімната буде виглядати ширше. Вертикальний? Вище.

5. Зробіть це химерним

Зображення: Value City Furniture’s Cascade Merlot Collection

Ви ніколи не захочете втратити свою особистість, намагаючись зробити невелику роботу в кімнаті. Так що отримуйте задоволення від цього. Дозвольте Будді сидіти на тумбочці, повісити рожеві роги над вашим ліжком і поставити вазу з слоном у дверей. Ці предмети не тільки показують ваші справжні кольори, але також дають координаторам-окупантам. Замість того, щоб думати: «Нічого собі, це місце здається дуже маленьким», вони скажуть: «О, чорт візьми, де у неї така класна лампа?» Будьте обережні, щоб не перестаратися. Занадто велика примха може швидко привести до безладдя.

6. Зберігайте його в спальні для гостей

Зображення: Value City Furniture’s Winchester II 5 pc. full bedroom by Najarian

Важливо пам’ятати, що ви працюєте з невеликою кімнатою – у неї просто немає типових номерів. Так як золота рибка, зростаюча тільки до розміру їх танка, тримає речі пропорційними. Якщо ви додасте в свою крихітну кімнату великомасштабні шматки – наприклад, великі стільці, вагомі комоди або ліжко розміру “king-size”, вони швидко будуть відчувати себе тісними і можуть мати гостей, тих, у кому клаустрофобія. Замість цього, виберіть менші меблі, які відповідають розміру кімнати. Ще одна річ, на яку потрібно дивитися?

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.