9 способів перетворити ваш будинок в стиль ретро 70-х років

9 способов превратить ваш дом в стиле ретро 70-х годов

Британці йдуть в стиль ретро, ​​коли справа доходить до прикраси їхніх будинків, відповідно до щорічного опитування покупців по магазинам клієнтів John Lewis.

1. Сучасні, різнокольорові обідні стільці

Кухні сімдесятих змішали хром і колір для найсучаснішого виду – і ви ніколи не помилитеся з апельсинами, коли справа доходить до декору 70-х років.

Зображення: Ikea

2. Постільна білизна

Великі, сміливі відбитки були величезними в 70-х роках. Для ретро-шикарних постільних речей ви не помилитеся з Орлой Кілі.

Зображення: Orla Kiely

3. Гламурні скельні стіни

Ще одна популярна тема в домашній обстановці 70-х років – глем-рок. Ця гірчиця Уейн Хемінгуея спроектувала шпалер всіх ретро-боксів, але не настільки дика, що ви скоро її втомитеся. Зробіть стрейч шпалери

Зображення: Graham & Brown

4. Заміська кухня

70-і роки були не зовсім про ультрасучасному – високо цінується майстерність, і заново відкрити минуле було також популярно. Соснові меблі дійсно знялися протягом цього десятиліття, слідуючи сосновому асортименту Теренса Конрана в перших магазинах Хабітат в середині 60-х років. До кінця 70-х років сосновий комод був в списку бажань кожного початківця господаря середнього класу.

Зображення: Pine Welsh Dressers

5. Годинники Sunburst

Популярний в 50-х і 60-х роках, до 70-х років сонячний годинник були все ще обов’язковим аксесуаром. Ніякої кухонної стіни не було без неї.

Зображення: Red Candy

6. Стілець

Відомий державний стілець Паркера Кнолла був вперше представлений в 1960 році і був дуже популярний в 70-х роках. Він вийшов з виробництва на початку 90-х років, але тепер був знову введений в дію, відповідаючи на молитви тих, чиї житлові кімнати не повні без розкішного червоного оксамитового крісла-крісла.

Зображення: John Lewis

7. Вінтажні скатертини

Якщо репліки друкуються недостатньо добре, підіть в магазин для 70-х років. Etsy ідеально підходить для ретро-предметів, таких як ця барвиста казкова скатертина, вінтажна квіткова скатертина.

Зображення: Etsy

8. Зал для відпочинку Vitra Eames

Він був вперше спроектований в 1956 році, але ніщо не говорить про комфорт 70-х років більше, ніж культове крісло Vitra Eames, більш сучасний, зручна відповідь на крісло клубу, який раніше був на початку 20-го століття. Для оптимального комфорту, щосили і інвестувати в відповідну отоманку.

Зображення: John Lewis

9. Химерні підставки

Якщо ваш бюджет не зовсім розтягується з Vitra Eames, візьміть кілька вантажних підстаканників на вашому кавовому столику для миттєвого відчуття гарного настрою. Стильний? Можливо, немає. Але 70-ті роки? Абсолютно. Набір з 5 металевих старовинних автомобілів підставки

Зображення: Pineapple Retro

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.