Сонячні колектори. Ефективність функціонування приладу

Сонячні колектори. Ефективність функціонування приладу

Сонячні колектори є системою для збирання тепла сонця. Цей пристрій можна придбавати для організації водяного опалювання. У нім здійснюється підігрівання теплоносія, який подається до системи гарячого водопроводу і опалювання. Згідно конструкції установка складається з панелі і резервуару для підігрітої води. У регіонах з маленьким числом сонячних днів в році у бак можна встановлювати нагрівач резервного характеру(ТЭН).

Призначення для домашнього опалювання

Будь-який з колекторів відноситься до кліматичної техніки з поновлюваними енергетичними ресурсами. Тепловим джерелом виступає природа. Це мінімізує витрати, які зводяться лише до витрат на спецобладнання. Кожен квадратний метр приладу впродовж року економить до 800 кВт. Так, можна покрити майже половину об’єму потреби енергії для обігріву частки будинку. У зимовий сезон сонячний колектор обігріває біля 40илых приміщень.

Автоматизований прилад уловлює і здійснює переробку денного потоку світла. Колектор функціонує затипом побутового обігрівача води. Сонячна енергіявпливає на теплоэлемент, температура водипідвищується. Придбати прилад можно выгідно тут http://ekonomteplo.com.ua/sonyachni-kolektory/

Ефективність функціонування приладу

Сонячний колектор здатний функціонувати цілорічно безперерв. Фахівці відмічають, що при хмарній погоді доземлі доходить більше 50злучений. Їх експлуатація незавдає шкоди природі і людині. Комплекти прості в експлуатації, виглядають привабливо. Вони здатні ушляхетнити фасад будинку. До перевагпристрою варто віднести:

  • відсутність відходів і бруду;
  • період експлуатації до 30 років;
  • окупність приладу через 3 роки;
  • автономний характер опалювання і гарячоговодопостачання навіть при збоях в роботі і ремонті;
  • простоту інтеграції в наявну опалювальну систему;
  • можливість паралельного застосування для опалювання, нагріву басейну, господарських приміщень і теплиць.

Вартість сучасного колектора залежить від декількох чинників, у тому числі від використаних матеріалів (корпус може бути виконаний з оцинкованої сталі абоалюмінію). Алюмінієвий -коштує дорожче, але його застосування ефективніше. Окремий вплив на тепловіддачу робить матеріал теплосборника і теплообмінної трубки. Для південногорегіону краще застосовувати мідні пластини, оскільки інсоляції не завжди вистачає на опалювання.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.