Connect
To Top

5 порад, що варто робити в будинку для хорошого інтер’єру

Прикраса вашого будинку може бути складною дыэю: з чого ви починаєте? Звідки ви знаєте, що змушує кімнату «працювати»? Де ми повинні інвестувати на все життя, і де ми можемо заощадити? Часто ми так боїмося зробити помилку, що ми продовжуємо її відкладати. Ключем є вибір розумного вибору, який максимально використовує ваш бюджет на прикраси, даючи вам свободу висловлювати вашу особистість.

1. Розглянемо балансування старого з новим. Відмінний спосіб дати простір вашим власним обертанням, змішуючи старі частини з новими фігурами. Веселощі, ретро-мода «Мода» може стати відмінним доповненням до сучасної кімнаті. Якщо ваша кімната більш традиційна, додайте антикварну деталь, таку як письмовий стіл, або навіть колекцію античних камер або скла. Змішання старих елементів з новими робить кімнату схожою на те, що вона заповнювалася згодом важливими частинами, а не купувала все відразу для цілей заповнення простору.

2. Контрастне скло і метал з деревом і флорою. Якщо простір здається занадто холодним або безособовим, розігрійте його природними елементами, такими як дерево, рослини або квіти. Навіть сучасне простір може використовувати дотик цих природних елементів. Ключем є баланс. На гладкій сучасній кухні помістіть простий букет на стіл. У більш традиційному просторі у вас, швидше за все, вже є видиме дерево в вашому паркеті або меблів, тому просто додайте трохи рослинного життя, щоб оживити його!

3. Майте мужність для створення стіни або стелі з акцентом. Виберіть одну стіну в своєму просторі і використовуйте трафарет або шпалери, щоб створити забавний поп колір або малюнок. Стіни Accent – чудовий фокус, і відмінний спосіб зробити ваш простір таким, щоб виділявся. У невеликих приміщеннях, наприклад, в кімнаті з порошком, помістіть шпалери або сміливий колір фарби на стелі. Це приверне вашу увагу і зробить простір більшим, в той же час надаючи йому кумедний декоративний елемент.

4. Слідкуйте за тенденціями … але ви можете легко змінити їх. Якщо ви просто любите малюнок – шеврон, наприклад, не соромтеся використовувати його в своєму просторі. Але щоб не допустити, щоб ваша кімната була застарілою через кілька років, уникайте покривання більшої частини, таку як диван, в тренді. Замість цього приведіть тренд, який ви любите, за допомогою подушок.

5. Інвестуйте в якісні меблі. Ваші меблі повинні витримати багаторічних гостей, дітей та домашніх тварин. Якщо ви витратите трохи більше на гарну якість і що додатковий захист тканини, вам буде набагато краще в довгостроковій перспективі.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Домашні справи