Місця, в які варто вкладати гроші при ремонті

Места, в которые стоит вкладывать деньги при ремонте

Ви виділили деякі кошти, щоб покращити атмосферу в вашому бадинку, але виявилося, що накопичення цих заощаджень було легкою частиною – перед вами стоїть складна частина, у виборі того проекту, який ви хочете втілити.

Ви займаєтеся перебудовою своєї мрії? Або як щодо заміни цього стінового килима на паркетні підлоги, які ви жадали, так як ви купили це місце? Коли мова заходить про те, щоб витрачати важко зароблені заощадження, знаючи, яка найбільша віддача від ваших інвестицій може виявитися неоціненною при розробці плану гри.

Незалежно від того, чи думаєте ви про те, щоб розмістити свій будинок на ринку зараз або просто розглядати довгострокові можливості, напрямок ваших грошей в цей простор гарантує, що ви витрачаєте свої гроші на дім, як професіонал, і саме тому ми звернулися до професіоналів щоб дізнатися деякі поради.

Ось що вони повинні були сказати про шести кращих місцях, щоб витрачати гроші в вашому домі.

1. Кухня

«Я вважаю, що найцінніший ремонт домовласника може інвестувати в кухню, створення простору, яке тече і логічно, є ключовим», – каже Дейдр Олександр, власник і дизайнер інтер’єру Leaf Interior Design. «Додавання острова, якщо дозволяє простір, – великий плюс. Кухня – це серце будь-якого будинку, і наявність додаткової зони підготовки, яка також подвоюється, як відеозустрічей, безсумнівно, додасть цінності ».

Дані, безумовно, підтверджують теорію Олександра. Згідно з середніми показниками в 2015 році, навіть незначна переробка кухні принесе майже 80-відсоткову віддачу від ваших початкових інвестицій.

2. Підлога

Якщо ви шукаєте натхнення для вас в наступній зміні, просто дивіться вниз. «Підлога – легка область, – пояснює Дюваль Акер, ріелтор, фахівець з дизайну ванної кімнати та інтер’єру. Згортання існуючих підлогових покриттів – це простий спосіб домогтися помітних естетичних змін у вашому будинку і створити справедливість. Чи знаєте ви, що паркетні підлоги є проханням № 1 від домовласників і орендарів під час домашнього пошуку?

Якщо у вас немає бюджету на весь ремонт підлоги, візьміть рада Акера і включіть «тактильні, теплі, соковиті вовняні килими – деякі з глибокої купою. Вони відчувають себе так добре, щоб ходити і сидіти ».

3. Високоякісні меблі

Ви, очевидно, хочете, щоб ваші домашні поліпшення вносили вклад в цінність вашого будинку, але також важливо враховувати проекти, які платять щоденні дивіденди, такі як комфорт, універсальність і прийнятність. З цією метою Acker рекомендує проаналізувати ваші потреби в меблях.

Інвестування в чудовий, високоякісний диван, який також може бути зручний, максимізує те, як ви (і гості) насолоджуєтеся своїм будинком. Або, як пропонує Акер, спробуйте звичайні меблі. «Вирішіть проблему з сховищем за допомогою частини, зробленої за вашим специфікаціям, – ви ніколи не побачите іншого подібного, і, знову ж таки, це відповідає потребам».

4. Зовнішній вигляд і озеленення

У цьому немає ніяких сумнівів – поліпшення зовнішнього вигляду і ландшафтного дизайну вашого будинку фактично гарантують, що ви майже окупите всю вартість. Фактично, заміна вхідних дверей сталевою моделлю насправді приносить вам велику віддачу від ваших інвестицій на рівні 101,8 відсотка. Інші поліпшення з високою віддачею на відкритому повітрі включають заміну сайдингу, додавання колоди і ландшафтний дизайн.

Але навіть незначні зміни можуть мати величезний вплив. Каже Олександр: «Додаєте ви віконні ящики для поп-кольору, малюєте передні двері нового кольору або додаєте нову доріжку, передня частина вашого будинку – це обкладинка вашої книги. Перші враження – це все ».

5. Ванна кімната

Якщо ви коли-небудь проводили якийсь час, спостерігаючи за HGTV, ви знаєте, наскільки важлива гарна ванна кімната для загальної привабливості і справедливості будинку. І так як реконструювання ванній приносить 70-відсоткову віддачу від нарахованих витрат, це теж розумний вибір. Чи не впевнені, з чого почати? «Поверхності», – каже Акер, посилаючись на «стільниці з розкішних матеріалів, чудову ручну венеціанську штукатурку на стінах кімнати і, можливо, металеву обробку на стелі». Загалом, якщо поверхні вашої ванної кімнати пастельно-сині або рожеві, можливо, це час, щоб вирвати їх і дати вашій ванній більш актуальної естетики.

6. Освітлення

Ви можете відчувати легке запаморочення, злегка запаморочення і дезорієнтацію. Не турбуйтеся – це абсолютно нормальне явище, зване шоком наклейки. З огляду на, що перепланування ванної поодинці може перевищувати 20 000 доларів, природно відчувати себе пригніченим спочатку. Один із способів боротьби з панікою полягає в тому, щоб занурити ваші пальці в сцену поліпшення будинку з порівняно доступним заходом, каже Акер. «Один відмінний спосіб – це світильники, вони пропонують багато шуму для долара, з чудовими новими, свіжими поглядами», – підкреслює вона.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.