5 порад щодо поганого знайомства

5 советов по плохому знакомству

Оскільки ваші друзі та сім’я люблять розповсюджувати поради щодо знайомства, частину їх поради слід приймати з зерном солі. Якщо ви не будете обережні, ви можете призвести до саботажу вашої любові життя без повного розуміння чому. Джеймс Преес, головний тренер з знайомства з Великобританією, розповів про погані поради щодо знайомства, які його клієнти отримали від їх належних, але помилкових, коханих. Ось приклади найгіршої поради щодо знайомства, які слід негайно ігнорувати:

1) Ви зустрінете когось, коли найменше чекаєш

Якщо ви не активні щодо вашого знайомства життя, ви не отримаєте будь-яких зустрічей. Ви повинні робити все можливе, щоб збільшити ваші шанси зустрічати когось. Слідкуйте за своїми онлайн-знайомками, приймати запрошення на вечірки та залишатися відкритими для потенційних романтичних партнерів.

2) Просто будь собою

Хоча ви ніколи не повинні претендувати на те, чого ви не є, ви повинні виділятися з правильних причин. У майбутньому у вас не буде другої можливості, якщо ви нещасні або нудні, з невеликою пропозицією. Зосередьтеся на тому, щоб зробити вас максимально доступним для датування. Спробуйте нові речі, знайдіть свою пристрасть, живіт щасливим життям. Щасливі люди, як правило, більш привабливі, ніж ті, хто є негативним та песимістичним.

3) Жінки ніколи не повинні робити перший крок

Навіщо чекати, коли чоловіки помітять вас, коли зможете повідомити тих, кого ви помітили? Не соромтеся зробити перший крок. Фактично, 80% чоловіків говорять, що їм приємно, якщо жінка надішле їм перше повідомлення.

Ваша ініціатива може налякати деяких менш впевнених чоловіків, тому таємниця полягає в тому, щоб зробити ці галасливі типи думати, що запрошення було їх ідеєю. Залиште багато підказок про те, що ви хотіли б спробувати, і про місця, які ви хочете перейти. Ці сигнали повинні спонукати його планувати романтичні прогулянки.

4) Дати лише одну особу за один раз

Не дійте ексклюзивно, якщо ви не є ексклюзивними. Продовжуйте відвідати та побачити інших людей, поки не будете готові серйозно стати. Якщо ви усвідомлюєте, що хтось не підходить вам, не зупиняйтеся на ньому чи намагайтеся “виправити” речі, просто вийдіть з новим.

5) Грати важко, якщо хочеш, щоб його сподобалось

Приймаючи цю пораду, ваша дата залишатиметься заплутаною та цікавить вас, чи дійсно ви зацікавлені. Зберігайте свої сигнали послідовно та чітко про наміри усунути припущення. Якщо ви зацікавлені знову побачити свою дату, то дайте йому знати! Впевненість завжди приваблива.

Джеймс Прейес є досвідченим експертом з питань відносин і допоміг тисячам чоловіків і жінок у всьому світі знайти любов, зміцнювати впевненість і покращити свої стосунки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.