Відповіді на інтимні питання для жінок

Ответы на интимные вопросы для женщин

«Одна з моїх вагінальних губ більша, ніж інший. Я турбуюся, що мій чоловік думає, що у мене потворна піхва! Як я дізнаюся, чи нормально це у мене? »

Піхва кожної жінки є унікальною, і багато в кого вона є асиметричною, говорить Стерн. «Немає ніяких« нормальних »або« ненормальних »піхв, – пояснює вона. Проте, якщо ви помітили, що ваша піхва змінилася, наприклад, якщо є шматок або зміна кольору одної або двох ваших вагінальних губ – зверніться до свого постачальника медичних послуг для оцінки ». Але якщо одна сторона була більше, ніж статеве дозрівання? Це просто ваша власна нормальна варіація, каже вона.

«Мене турбує той факт, що у мене часто буває біль під час і після статевого акту. Це нецікаво, але це набридливо, і я не можу не поцікавитися, чи відчувають інші жінки це теж ».

Гарні новини? Ти не один. «У багатьох жінок є біль під час сексу тільки на певних позиціях, з певними партнерами або в певний час менструального циклу», – каже Стерн. «Це часто буває нормально, хоча серйозна або постійний біль повинна оцінюватися». Будьте уважні до цих червоних прапорів: «Якщо у вас є біль під час статевого акту, особливо якщо вона супроводжується іншими симптомами, такими як виділення з піхви, важкі менструальні судоми або дискомфорт при сечовипусканні, ви повинні побачити, що ваш постачальник медичних послуг виключає інфекцію шийки матки, ендометріоз або інтерстиціальний цистит», додає вона.

«Чи буде моє піхву виглядати по-іншому після того, як у мене буде дитина, і чи буде це менш задовільний секс?»

Ніхто не проходить через покоління в покоління без вагінальних змін, говорить Мері Россер, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології та жіночого здоров’я в Медичному коледжі Альберта Ейнштейна і Медичний центр Монтефиоре в Нью-Йорку. Вона каже, що це не все загибель і зневіра. «Це нормально, коли ваша піхва розтягується під час вагінальної доставки, – говорить доктор Россер. «Піхвові тканини надзвичайно еластичні через їх еластичності. Багато факторів можуть впливати на процес загоєння, включаючи розмір вашої дитини, як довго ви штовхаєте і наскільки добре ваша тканина заживає після епізіотомії або при розриві ». Щоб допомогти процесу, регулярно виконуйте вправи Кегеля і дайте йому час – принаймні, 6-8 тижнів, говорить вона. «Ваші сексуальні відносини можуть бути більш здоровими і щасливими, ніж будь-коли раніше».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.