Connect
To Top

Ці факти покращать ваші знання про оргазм

Шукайте вашу «G»

Чи можете ви визначити свою G-точку? «G» відноситься до Ернсту Грефенберг, MD, німецькому гінеколога, якому приписують «відкриття» його в 1950-х роках, а секс-експерти давно рекламують цю область жіночих геніталій, яка, як вважається, містить велику кількість нервових закінчень, як ключ до того, щоб допомогти жінкам досягти більш тривалого і сильного оргазму. Але це спірна тема. Дослідники в Англії спростували його існування останнім часом, навіть після того, як італійські дослідники імовірно знайшли місце на УЗД і опублікували свої результати в «Журналі сексуальної медицини». Проте, сексуальні вихователі, такі як Лос-Анджелес, Ava Cadell підтримують існування G-точки і заохочують жінок знаходити свої. Хоча розташування може бути трохи відрізняється у всіх жінок, воно найчастіше зустрічається всередині піхви і характеризується «більш грубою» текстурою.

Оргазм стає кращим з віком

Безсумнівно, є багато речей, які можна зрозуміти, коли справа доходить до віку, але ваше сексуальне життя можна дійсно поліпшити, зокрема, якість і частоту оргазму, повідомляє доктор Хербенік. «Оргазм легшає з віком», – говорить вона. «Як приклад, в той час як 61 відсоток жінок у віці від 18 до 24 років відчували оргазм, в останній раз вони займалися сексом, 65 відсотків жінок у віці 30 років і близько 70 відсотків жінок у віці від 40 до 50 років». Хоча опитування не показало, чому оргазми легше з віком, ми можемо припустити, що в міру того, як жінки стають більш сексуальними, у них більше впевненості в спальні, і тому вони більше насолоджуються. Крім того, довіра і близькість, які більшість жінок відчувають в довгострокових відносинах, можуть також допомогти поліпшити сексуальне впевненість.

Жінки можуть отримати отргазм при більшість кількості дій

Якщо у вас виникли проблеми з досягненням оргазму під час статевого акту, подумайте про те, щоб переключитися, – говорить доктор Хербенік. «Жінкам значно легше випробувати оргазм, коли вони беруть участь в різних сексуальних діях, а не тільки в одному акті», – говорить вона. «Наприклад, вагінальний секс плюс оральний секс були б пов’язані з більшою ймовірністю оргазму, ніж з одним з них. Це може бути пов’язано з тим, що більша кількість статевих актів означає, що люди проводять більше часу, займаючись сексом ».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Інтим