Вправи мають значення щодо оргазму

Упражнения имеют значение для оргазма
  • Вчитися оргазму

Хоча це правда, що у невеликого числа чоловіків виникають проблеми з оргазмом, сексуальні експерти повідомляють, що це рідко. Замість цього значна частина жінок повідомляють про те, що у них не було оргазму в останній раз, коли вони займалися сексом, навіть коли їх партнер-чоловік думав, що у них є. «У нас все ще є розрив оргазму», – зазначає доктор Хербенік. «У той час як 85 відсотків чоловіків вважали, що у свого партнера був оргазм під час їх останнього епізоду сексу, тільки у 64 відсотків жінок було повідомлення про оргазм». Лікування? Це складно, каже доктор Хербенік, але жінки, які відчувають себе комфортно і розуміють, що їх тіла можуть отримати задоволення, часто можуть регулярно вчитися оргазму.

  • Фізичні вправи і оргазм

Ми всі чули про жінок, які можуть відчувати оргазм, сидячи на поїзді або при отриманні масажу, але це не міська легенда. Експерти кажуть, що це реальне явище. «У мене був друг, у якого був оргазм кожного разу, коли вона використовувала бігову доріжку», – каже Стерн. «Якби це трапилося з усіма нами, ми були б набагато більш фізично здоровим суспільством!» Але, в гуморі, є пояснення, чому це відбувається. «Причиною спонтанних оргазмів під час певних видів діяльності є двократне збільшення кровотоку в статевих органах, вібрація або контакт з клітором. Збільшення кровотоку і загальне розслаблення масажу іноді можуть привести до оргазму ».

  • Розумові вправи

Багато жінок займають більше часу, ніж їх партнери-чоловіки, і це абсолютно нормально, говорить Стерн. Фактично, згідно зі статистикою, більшості жінок потрібно щонайменше 20 хвилин сексуальної активності до кульмінації. «Якщо ви виявите, що ваш партнер часто досягає оргазму, перш ніж ви це зробите, є способи допомогти йому сповільнитися», – говорить вона. «Розумові вправи можуть іноді працювати, і тому вони можуть чинити сильний тиск на підставу статевого члена. Якщо передчасна еякуляція викликає занепокоєння, ваш партнер може захотіти звернутися до лікаря або уролога з первинної медико-санітарної допомоги, щоб знайти деякі методи, які можуть допомогти ».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.