Короткі тексти: як знайти шлях до серця

Короткие тексты: как найти путь к сердцу

«Texting – це новий перший крок в знайомстві. Те, що і коли ви пишете, може легко визначити долю ваших відносин », – каже Деб Голдштейн, співавтор книги з Олівією Банішевічем з Flirtexting. Ось декілька порад про те, як знайти шлях до серця за допомогою текстів.

Будь забавним

Всі люблять LOL, і коли справа доходить до знайомства, дослідження говорять нам, що гумор – це найважливіша якість, яке може мати потенційний наречений. Зробити безтурботний жарт – відмінний спосіб зламати лід з новою людиною і викликати посмішку на їх обличчі. Подумайте над чимось, про що ви говорили, або скажіть фразу, яку вони сказали на них, і попрактикуйтесь.

Бути непередбачуваним

Немає нічого гіршого, ніж мати справу з довгою розмовою. Тримайтеся подалі від втомлених питань типу «Як проходить ваш день?» Щоб виділитися з пакета, ви хочете, щоб ваші текстові повідомлення були унікальними. Замість того, щоб «Які ваші плани сьогодні ввечері», будьте наполегливі і спонтанні і спробуйте: «Отже, який час я повинен забрати вас сьогодні ввечері?» Або розкажіть свою пригніченість: «Ви настільки креативні. Звідки ви черпаєте натхнення?

Використовувати фотографії

Іноді картина дійсно варта тисячі слів. Відправка симпатичної прив’язки – це творчий і інтимний спосіб розповісти комусь, про кого ви думаєте про них, і відмінний стартер бесіди. «Картинки абсолютно підходять для використання, якщо вони підходять, і додають до розмови», – каже Гольдштейн. «Наприклад, якщо ви говорили про свою любов до мексиканської їжі в минулому, розстріляйте його образ вашого гуакамоле, який щойно з’явився, щоб показати йому, що ви звернули увагу раніше і зараз про нього думаєте».

Бути сексуальним

Бути сексуальним з вашими кокетливими текстами – кумедний спосіб зв’язатися з вашим новим партнером. Це додає таємницю і діє як повільний поворот перед тим, як ви зустрінете свою дату в реальному житті. При відправці сексуального тексту ви повинні балансувати кокетливо і весело, не будучи відверто сексуальним або графічним. Спробуйте: «Я тільки що вийшов з душу. Ви хочете приїхати і витягнути мене? »Ще один:« Я не можу дочекатися, коли побачу вашу нижню білизну сьогодні ». Попередження: перш ніж ви відправите це, найкраще, щоб тема сексу вже встала між двома вами, в іншому випадку це може сприйнятися як агресивне.

Використовуйте смайлики / Emojis (економно)

Флірт текстових повідомлень може бути легко невірно витлумачений. Ось тут-то і відбувається використання емозісов або смайликів. Додавання смайликів або дурних емузі може легко перетворити ваш текст в щось більш доступне і веселе, що майже гарантує вам відповідь. Однак Гольдштейн попереджає про використання смайликів надмірно. «Смайли добре використовувати економно. Ми знаємо багатьох, хто сказав, що використання смайликів – це розбійник, так що будьте обережні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.