Бесіда має значення при сексі

Беседа имеет значение при сексе

Само собою зрозуміло, що ви хотіли б любити займатися любов’ю з вашим партнером; Проте, майже кожен аспект сексу викликає чат. Ось чому: пари, які ефективно обговорюють складні теми, в 10 разів частіше мають щасливі відносини, ніж ті, хто ігнорує складні предмети, згідно з дослідженням Джозефа Гренні, співавтора Crucial Conversations. «Кілька розмов вносять найбільший внесок в силу і тривалість відносин», – каже Гренні. «Розмова про сексуальної близькості близький до того невеликого списку». Читайте далі як підійти до них, щоб ви могли перейти до більш цікавих речей.

1. Межі. Якщо ви не хочете потрапити в «50 відтінків OMG, що ви робите?» Ситуацію, обговорити кордону. «Не дивлячись на те, що у вас є хороший досвід в спробі чогось нового без спілкування, також можливо мати великий провал», – говорить Керол Квін, PhD, Staff Sexologist for Good Vibrations, інтернет-магазин іграшок для сексу. Визначте, з якими іграми ви впораєтеся, перш ніж хтось витягне наручники. Крім того, виберіть безпечне слово, яке не має відношення до сексу, і ви можете сказати, щоб зупинити те, що відбувається. Щоб почати лімітовану бесіду, обмінюйтеся кожною ідеєю і інформацією про те, що ви хотіли б випробувати. Найгірший випадок: ваш рух залишається фантастичним. Кращий випадок: в вашому сексуальному меню є два нові варіанти.

2. Руки. Легко переходити в візерунки в сексуальних відносинах, «особливо якщо пара починає з невеликою сексуальної інформації або сильних думок про те, що таке «нормальний» секс, що призводить до того, що вони відкидають багато еротичних варіантів», – говорить д-р Королева. Якщо ваш сексуальний плей-лист стане постійним, вона запропонує поговорити з секс-терапевтом або тренером або зробити читання. «Деякі книги, такі як« Гарячий секс », понад 200 речей, які ви можете спробувати сьогодні, зроблені для перегляду разом, даючи вам гострі ідеї та інформацію для завантаження», – говорить д-р Королева.

3. Дисфункція. Відмова від запуску і передчасного закінчення вечірки – це образливі предмети. «Більшість хлопців не хочуть говорити про це, перебуваючи в ліжку, – каже Джоел Д. Блок, доктор філософії, автор книги «Do It My Way». Тому замість цього «попросіть його доставити вам задоволення – він знімає напругу з його труднощів». Якщо у вас є проблема, скажімо, сухість, доктор Блок пропонує сказати: «Мені подобається, коли ви йдете повільніше» або «Мені потрібно більше прелюдії, щоб почати». Якщо дисфункція відбувається неодноразово, підтвердіть проблему за межами спальні. «Ви могли б сказати:« Якщо я відчуваю тиск, це діє проти мене, але знайте, що зі мною все гаразд. Ми закінчимо це ». Якщо він уточнить, остинь. Якщо немає, киньте проблему, знаючи, що ви, по крайній мірі, згадували про це чутливо, що підтримує манери.

4. Безпека. «Неважливо, скільки статевих партнерів у кожного з вас було, – каже доктор Квін. «ВПЛ і інші помилки змушують їздити на людських геніталіях, точно так же, як застуда поширюється на ваш ніс і горло». Краще говорити про це, перш ніж займатися сексом в перший раз. Спробуйте: «Це те, що я роблю для контролю над народжуваністю» і «Це мої стандарти безпечного сексу». «Це ваше тіло, і деякі умови назавжди, в тому числі незаплановані діти», додає доктор Королева.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.