5 сексуальних проблем, які виникають найчастіше

5 сексуальных проблем, которые возникают чаще всего

Інколи в сексуальному житті виникають проблеми. Але, якщо ви любите свого партнера, і ви з ним надовго, секс, очевидно, є величезною частиною ваших стосунків. Це шанс з’єднатися так, як ви ні з ким не можете. Тому ми підготували відповіді експертів щодо найпоширеніших сексуальних проблем.

1. Ми домовилися, що будемо дивитися порно разом, але тепер це триває весь час.

Виправлення: Якщо ви погодилися спостерігати брудний фільм один раз, але тепер порнозірки стали невід’ємною частиною вашої сексуального життя і ти не фанат, це час для компромісу. «Скажіть йому, що ви насолоджувалися переглядом порно, коли це було не так часто, і з цього моменту, ви збираєтеся змінювати частоту перегляду до одиного разу в кожні два тижні,» говорить секс експерт доктор Ava Кадуелл, який має докторську ступінь в області людського поводження з Університету Ньюпорта і докторську ступінь за освітою в області сексуальності людини в Інституті перспективного вивчення сексуальності людини в Сан-Франциско. «Це буде нормувати суму, яку він спостерігає і дає вам можливість вибрати дружню жінку порно з романтичними ділянками.» Інший варіант? Пропустіть порно і читайье його еротику замість цього.

2. Він занадто швидко кінчає

Виправлення: «Якщо у вас є хлопець, який швидко закінчe’, поговоріть з ним про те, як здорово, коли ви починаєте сексапільну бесіду», – говорить експерт із земельних правовідносин етикету Адіс Масин. Спробуйте використовувати позитивні слова і позитивні фрази, щоб ви не критикували або не змушували його погано ставитися до того, що він не може контролювати. І поговоріть з ним про повернення прелюдії: «Це починається задовго до того, як одяг знятий, а чоловіки схильні забувати про це», – говорить Масин. «Часто їм потрібні ніжні нагадування про те, наскільки ви любите романтику, яка передує сексу, і ви налаштовуєте настрій».

3. Він називає мене іменами, які мені не подобаються

Виправлення: Він, ймовірно, не знає, що він заподіює вам біль, говорить доктор Кадуелл. «Скажіть йому, що ви хочете, щоб він назвав вас кимось іншим, таким як його «сексуальна богиня» або вашим ім’ям, але не карайте його, тому що він не може читати ваш розум», – говорить вона. Мобільний зв’язок – це ключ!

4. Хочете спробувати анальний секс?

Виправлення: якщо ви відкриті для цієї ідеї, ви можете навчитися її любити. Але пам’ятай: ти головний. «Жінка повинна знати, що її партнер поважає її межі, особливо в перший раз, – і не буде йти глибше або швидше, ніж вона готова», – говорить д-р Кадвелл. «Чим більше ви довіряєте своєму партнеру, тим більш розслабленим ви будете». Вона каже, що він почне з зовнішнього масажу сідниць, перед будь-анальної грою, яка може створити «чуттєве очікування». Також важливо? «Використовуйте мастила, спеціально розроблені для анального сексу, такі як на водній основі або силікон», – радить д-р Кадвелл.

5. Він прагне втілення весь час.

Виправлення: «Скоротіть частоту і тривалість, поки ви обидва не пропустили їх», – каже Руссо. Або, почніть з мішені, але не закінчуйте – перейдіть на спілкування. Руссо говорить, пропонуючи «дати отримувати» підхід – і не обов’язково залучати оральний секс. «Це може дати вам все, що ви хочете, навіть за межами спальні, щоб збільшити свою мотивацію, щоб доставити йому задоволення», – говорить вона.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.