Connect
To Top

3 факти про оргазм

Псс-ти там! Не соромтеся … оргазми є такою ж частиною жіночого здоров’я, як зубна нитка, але набагато веселіше.

1. Органи можуть допомогти болю.

У тебе болить голова? Може бути, тобі потрібно зайнятися сексом. «Є деякі свідчення того, що оргазми можуть полегшити всі види болю, включаючи біль від артриту, біль після операції і навіть біль під час пологів», – зазначає Ліза Стерн, RN, MSN, що практикує медсестра, яка працює з Planned Parenthood в Лос- Анджелесі і в блогах на Gynfizz.com. «Механізм багато в чому обумовлений вивільненням організму хімічною речовиною, званим окситоцином під час оргазму», – говорить вона. «Окситоцин сприяє зв’язуванню, розслабленню і іншим позитивним емоційним станам». Хоча полегшення болю від оргазму недовговічне – зазвичай тільки від восьми до десяти хвилин – вона вказує на минулі дослідження, які свідчать про те, що навіть роздуми про секс можуть допомогти полегшити біль.

2. Використання потреб не має впливу на якість оргазму.

Якщо вам цікаво, чи має презерватив якийсь стосунок до якості вашого оргазму, не робіть цього. «Жінки однаково схильні відчувати оргазм з презервативом або без нього, розсіюючи міфи, які презервативи не роблять для хорошого сексу», – говорить Деббі Хербенік, доктор філософії, науковий співробітник Університету Індіани і автор книги «Відчуй добро». «Насправді, презервативи можуть допомогти парі провести більше часу, займаючись сексом, оскільки людині не потрібно« швидко витягати », якщо він занадто рано турбується про еякуляції», – говорить вона. Якщо ваш хлопець стійкий до носіння презерватива через відсутність відчуття, спочатку подумайте про ручноме подразнення перед статевим актом, щоб він міг мати однаково приємний досвід.

3. 30% жінок мають погано відувають оргазм.

Якщо ви коли-небудь відчували труднощі з кульмінацією, ви не самотні. Згідно зі статистикою «Заплановане батьківство», цілих 1 з 3 жінок відчувають проблеми з досягненням оргазму під час сексу. І 80% жінок відчувають труднощі з оргазмом тільки від вагінального статевого акту. Стимуляція клітора під час статевого акту може допомогти, каже Стерн, але так само може лікуватися. «Жіноча сексуальна дисфункція (FSD), яка охоплює нездатність до оргазму, дуже поширена – до 43 відсотків, за даними деяких опитувань, і останнім часом це тема багато дискусій і медичних досліджень», – говорить вона. «Для деяких жінок актуальною терапією тестостероном або деякими усними ліками може бути корисно, але лише деякі медичні процедури мають вагомі докази». Оскільки FSD може бути пов’язано з певними захворюваннями, обов’язково зверніться до лікаря, щоб виключити такі захворювання, як хвороба щитовидної залози, депресія або діабет.

 Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Психологія