За словами чоловіків, ці 8 речей відокремлюють середній секс від відмінного сексу

По словам мужчин, эти 8 вещей отделяют средний секс от отличного секса

Люди люблять говорити: «Секс – це як піца. Навіть якщо це погано, все одно добре ». Пункт варто: консенсусний секс майже завжди хороший, тому що ви займаєтеся сексом. Але є деякі речі, які просто роблять це набагато краще. Ось що потрібно, щоб перейти від «е» до «AH!».

1. Хімія. Добре, я чую вас: «duh». Але це, можливо, найважливіший аспект відмінного сексу. Ти повинен бути в цьому. Секс без хімії схожий на купу шматочків білого хліба на обід: ви просто робите це, щоб наситити фізіологічний відгук, але цей акт не зовсім приємний.

2. Спроба не відчувати себе сором’язливим. Це просто незручно, якщо ви дозволите йому бути незручним. І хоча самий інтимний можливий досвід, який можуть мати дві людини, – це потенційне незручне мінне поле, будь-хто, хто може котитися з ударами і відновлюватися після A) дивні тілесні звуки, а B) дивні фізичні рідини – це тип людини, якого ви хочете мати секс с.

3. Дійсно відчуваю, що ваш партнер піклується про ваше задоволення. Ви можете сказати, коли ваш партнер не в нього. Якщо вони діють так, як ніби вони нічого не отримують, це негайний вбивця настрою. Але якщо ви обидва повні ентузіазму і законно хочете, щоб інша людина була задоволений, це саме по собі може стати відмінним сексом, незалежно від вашої техніки або досвіду.

4. Прелюдія. Для деяких людей, це більше про подорож більше, ніж пункт призначення. Плюс, чим довше ви це розумієте, тим більше очікувань, а повільна збірка для сексу – найкраща.

5. Відкриття чогось нового. Це не станеться кожен раз, коли ви займаєтеся сексом, але всякий раз, коли ви виявляєте щось нове, ви займаєтеся сексом. Якщо ви спробуєте це разом, або ваш партнер познайомить вас з шарфами і зав’язаними очима, вивчення «Ей, це мене заводить» – це приголомшливо.

6. Партнер, який отримує їх гарячим. Ні, це не те ж саме, що «гарячий партнер». Це повинно бути само собою зрозумілим, і все ж … важливо мати партнера, в якому ви перебуваєте, фізично, а не тільки в думках. Вам потрібні обидва! Іноді приємно просто схопити когось, хто серйозно включить вас і не турбується про те, чи згодні ви з правилами виховання.

7. Сира хіть тварин. Це такий секс, який відчуває себе так, як у фільмах, все фотогенічні і красиві. Вид сексу, де, якби хтось увійшов в вас, займаючись сексом, це змусило б цю людину розпитувати про все, що вони знали про секс. Їм було б цікаво, чи не робили вони все це неправильно.

8. Природне спілкування. Якщо ви тільки що познайомилися або ви займалися сексом протягом багатьох років, безпосереднє розуміння того, чого хоче інша людина, величезне. Це те, що утримує сексуальних партнерів від необхідності припиняти секс, щоб пояснити: «Тут, довгий так, як ніби … ні, ось так … це … просто помістіть тут». Звичайно, іноді ці об’яснітелі необхідні, і ви завжди повинні бути відвертими про те, чого хочете, але кращий секс відчуває себе спонтанним і природним.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.