Те, що турбує жінок в їхньому сексуальному житті

То, что беспокоит женщин в их сексуальной жизни

«Іноді після сексу я відчуваю кровотечу – трохи, трохи. Це нормально?”

Найкраще поговорити зі своїм лікарем про будь-які кровотечі після сексу, навіть при легкій плямистості. «Кровотеча після статевого акту, як його називають в медичному світі, часто може бути ознакою чогось ненормального, найчастіше інфекційного або цервікального поліпа, але іноді щось більше, як рак шийки матки», – каже Ліза Стерн, RN , MSN, що практикує медсестра, яка працює з Planned Parenthood в Лос-Анджелесі і блоги на gynfizz.com. Але іноді таке кровотеча виявляється нічим – навіть природним. «Іноді жінки, особливо жінки-підлітки або вагітні жінки, відзначають легку кровотечу після сексу, що обумовлено нормальними змінами шийки матки». Проте, будь-яка кровотеча повинна сигналізувати про відвідування вашого лікаря, щоб виключити будь-які основні проблеми.

«Чи нормально переживати спазми після статевого акту, навіть якщо ви не очікуєте свого періоду?»

Так. «Бризки після статевого акту можуть бути нормальними, особливо якщо шийка матки – нижня частина матки – взагалі не тряслася під час сексу, через контакт з пенісом, пальцями або секс-іграшкою», – зазначає Стерн. «Сум’яття може також іноді бути результатом дискомфорту в сечовому міхурі або сечовому тракті». Щоб зменшити спазми під час і після сексу, спробуйте спорожнити сечовий міхур до і після сексу. Проте, каже Стерн, якщо у вас виникли постійні спазми після статевого акту, найкраще звернутися до лікаря, щоб виключити будь-які основні зпроблеми стану здоров’я, такі як ендометріоз, міома або інфекція сечових шляхів.

«Це так ніяково, але іноді я пропускаю газ під час сексу. Я не можу допомогти! Чому це відбувається, і це трапляється з іншими жінками? »

Це нормально і природно, говорить Стерн. «Це трапляється з великою кількістю людей, – каже вона. «Жіночі репродуктивні органи – матка, яєчники і піхва – розташовані в безпосередній близькості від товстої кишки, самої великої частини шлунково-кишкового тракту. Під час статевого акту будь-який рух цих органів може також провокувати рух товстої кишки, яке потім здатний випустити захоплений газ ». І іноді оргазм може навіть запускати газ, завдяки розслабленим м’язам прямо перед кульмінацією. Соромно? Так, але здорово знати, що ми всі в одному човні тут.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.