Connect
To Top

Спалюємо калорії романтично

Мало того, що це «любляче почуття» отримує ваше серцебиття, воно може спалити деякі серйозні калорії! Подивіться поради експертів з нарощування обсягу до максимальної кількості спалюваних калорій.

Оральний секс: 100 калорій за пів години

Ось стат, який ви не чуєте кожен день: ефект на закінчення орального сексу може бути настільки ж ефективним, як швидке перебування на еліптичній машині. Але якщо ви хочете, щоб ваша калорійність горіла на наступний рівень, Кінцбах рекомендує цю техніку калорійності: віджимання (так, дії!). «Також ви можете зробити невелику йогу, – каже Кінцбах, – спробуйте помістити планку вниз на собаку вниз і повернутися на дошку, де ви можете опуститися вниз і зробити оральну стимуляцію». і 35 додаткових калорій шляхом змішування в деякій йозі.

Використовуйте ваші руки: 100 калорій за годину

Звичайно, старомодна ручна робота – це калорійна пальник, але ви можете забрати ще 50 калорій за півгодини, взявши за собою надріз. «Отримуйте багато речей, які йдуть відразу», – каже Кінцбах. «Спробуйте по-справжньому повільні чуттєві штрихи і розташуйте себе так, щоб ви могли також використовувати своє тіло». Вона додає, що хитання вашого тіла проти нього і зміна тиску і частоти можуть допомогти.

Романтичні танці: 103 калорії за пів години

Маленькі брудні танці – навіть з вашим одягом – можуть бути тренуванням для вас і вашого чоловіка. Пари, які беруть уроки танців (і практикують в самоті своїх будинків), можуть підтвердити це. Бонус: «У наукових дослідженнях показано, що відразу після аеробних вправ жінки стають легші», – каже Барбара Бартлік, доктор медицини, нью-йоркський психіатр і секс-терапевт. Повільний танець – це добре, але вам потрібно перевернути все – і додати кілька сюрпризів – щоб отримати справжнє тренування. «Додайте поцілунок, покусуючи шию і дотик», – каже Кінцбах. І збільшуйте темп, теж!

Виготовлення: 238 калорій за пів години

Прогулянка по тиші за участю людини, яку ви любите, може бути самим інтенсивним калорійним бластером. Навіщо? Очікування, говорить доктор Карл, може отримати ваш серцевий ритм. «Це поступається місцем важкого дихання, яке поступається місцем великому калорійного опіку», – пояснює вона. Але ви все одно можете максимізувати тренування, роблячи його більш спекотним і швидким! «Більш гаряча кімната – думаю, що Бікрам (a.k.a.« гаряча ») йога – і більш м’яка сесія макіяжу, тим більше калорій ви спалюєте», додає Кінцбах. Крім того, спробуйте котитися по ліжку або змінити свій пейзаж. «Зробіть його грайливим і еротичним, і у вас відмінна комбінація для приємною тренування».


Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Психологія