Тенденція у світі богемного дизайну

Тенденция в мире богемного дизайна

У світі богемного дизайну є гаряча нова тенденція. До сих пір у нас були наші погляди на південно-західні візерунки, натхненні пустелями Каліфорнії і Невади. Тепер ми звертаємося до Демократичної Республіки Конго в Африці за натхненням в домашньому декорі.

Цей регіон досить довго створює чудові ткані візерунки з рафії. Зразки, знайдені на цих тканих гобеленах, є жирними і геометричними – з квадратами, трикутниками і алмазними формами. Дизайнери інтер’єру використали ці привабливі відбитки розфарбованих тканин в якості натхнення на століття, але команда в Dot & Bo не могла більше хвилюватися, що вони знову стали популярними.

Написані як «куба», грязьові тканини і рафійні відбитки, цей тонований текстиль надихає все більше і більше дизайнів сьогодні.

Більшість друкованих видань Kuba випускаються в нейтральних тонах з рідкісним іржавим акцентом. Нижче ви можете бачити, наскільки добре обидві палітри працюють разом. Жирні, геометричні, чорно-білі подушки для брошур Kuba втілюються в життя з червоними штрихами на додаткових подушках для кидка, а також настінної підвіскою на основі тканини.

Нам подобається, як ці традиційно оформлені принти працюють в цій сільській богемній обстановці, але ці відбитки також можуть принести надсучасне простір в життя з їх сміливою графікою і привабливими візерунками.

Якщо вам пощастить, що ви володієте справжнім гобеленом з твердої тканини з рафії або просто натхненні цими унікальними дизайнами, приведення цих моделей в ваш будинок створить еклектичний, глобальний, богемний погляд, який ви обов’язково полюбите. Досліджуйте ці погляди, натхненні захоплюючими дух кубинськими тканинами.

Фото: Dot&Bo

Вище, колекція подушок, натхнених принтом Куба, демонструє широке розмаїття в цій тенденції. Від звивистих ліній до лабіринтових квадратів ці відбитки схожі, але абсолютно різні. Ця композиція також доводить, що шаблони, натхненні брудом, досить універсальні, щоб поєднуватися з іншими богемними візерунками, такими як наш улюблений південно-західний текстиль і штучні хутряні подушки.

Фото: Dot&Bo

Ще один фантастичний спосіб принести цей принт в ваш будинок через кошики з акцентом. Дотримуючись того ж натхненного переплетення смужок з рафійской візерунку, ці конструкції привносять в ваш будинок як геометричну красу, так і функціональне сховище.

Фото: Dot&Bo

Ми любимо сучасну інтерпретацію цієї подушки. На чистому білому тлі алмазні і звивисті лінії виглядають як традиційними, так і свіжими. Це такий простий набір ліній, але коли він поміщається в будь-яку кімнату, це оживляє простір. Завдяки забавному поєднанню і поєднанню іржавих червоних і блідих вершків цей акцент додає тепла і вітається в будь-якому будинку.

Фото: Dot&Bo

Немає ніякого заперечення твердження, яке ці сміливі шаблони можуть зробити в будь-якому будинку. Ми бачили ці подушки в модних, промислових горищах, а також у відходах богемного художника. Незалежно від того, де вони розміщені, їх нейтральна колірна палітра, простота і кутові лінії роблять їх відмінним доповненням!

Фото: Dot&Bo

Те, що ми найбільше любимо в цій тенденції, полягає в тому, що існує так багато різних способів, якими ми бачимо, що це ожило. З шматків, які дуже близько відносяться до традиційних куба-гравюрам до більш сучасним інтерпретаціям, таким як подушки, показані вище, ці конструкції продовжують відчуватися новими через багатьох способів, якими вони представлені нам.

Що ви думаєте про цю візерункової богемної тенденції? Чи не могли б ви навести його в свій будинок?

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.