Додаємо затишок в дім зимою

Добавляем уют в дом зимой

Зима триває довгий період і тому на цей час потрібні зміни в атмосфері. Правильно – покажіть своїй вітальні трохи хитрощів, які змінять атмосферу. Спробуйте ці чотири трансформаційні ідеї.

Поміняйте штори

Фото: Crazy Wonderful

Насправді є два способи зробити це. Першим було б додати теплоту і відчуття окутанія в затишок, замінивши ваші чисті, літні вікна обробкою для чогось більш суттєвого. Важкі драпіровки забезпечують охолодження холодного повітря в вікнах, що робить їх логічним вибором. Крім того, ви завжди можете вибирати тканини в забавах, фанки, барвистих візерунків, щоб трохи пережити. Якщо вам подобаються ваші чисті віконні процедури і те, як вони змушують вас відчувати себе теплим весняним вітром, ви можете в будь-який момент прорватися в повітря, а потім, безумовно, тримайте їх! Але якщо у вас його ще немає, подумайте про додавання тканини в тіні для додаткової текстури, усамітнення і тепла.

Акцент на мистецтві

Фото: Oh Happy Day

Мистецтво – один з найпростіших способів змінити почуття будь-якого простору, і вітальня не є винятком – особливо в зимові місяці, коли світ може відчувати себе таким позбавленим кольору. Бонус? Ви можете вибрати будь-який колір під сонцем, так би мовити, без страху. Якщо він відчуває себе занадто сміливим протягом всього року, ви можете легко перемикати його з допомогою сезонів. Візьміть шматки, які зроблять вас щасливими!

Оновіть

Фото: Park City Dual Reclining Sofa/Value City Furniture

Важко не отримати зимову хандру, коли на дивані, на якому ви проводите більшу частину свого часу, теж бачили набагато кращі дні. Якщо ви збираєтеся злетіти на щось, щоб підняти настрій, виберіть розумну інвестицію з затишним диваном, який змусить витрачати час від часу, як вітер.

Нехай буде світло

Фото: Lindevegen

Що-небудь відчуває себе більш затишним, ніж тепле світіння свічки? Там є щось по своїй суті втішно в тому, що в кімнаті, залитій мерехтливим світлом палаючого гноту. Звичайно, ви повинні проявляти обережність – інакше не забудьте ззатушити їх, перш ніж лягайте спати, але додавши кілька свічок, ви можете додати вашій вітальні вітальну атмосферу, яка змусить вас відчути себе як зима, це не так погано після все.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.