Як купити меблі: 5 досвідчених секретів від декораторів

Как купить мебель: 5 опытных секретов от декораторов

Ось декілька порад від Шона Джанджі, співзасновника дизайну інтер’єру Décor Aid і сертифікованого NAPO персонального організатора Darla DeMorrow of HeartWork. Організуйте, як робити покупки меблів і отримувати максимальну віддачу від свого бюджету, незалежно від того, що це таке. Ось ваша стратегія покупок.

1. Вивчіть шматок від верху до низу, спереду назад

Наприклад, DeMorrow каже, що ви захочете подивитися, як побудована задня частина комода. «Якщо він вставлений за допомогою дужок, йдіть в інший бік», якщо він знаходиться на тому, що має бути високоякісним. Вона каже, що вона побачила скоби на комодах вартістю 800 доларів в магазинах великої коробки, тому не припускайте, що ціна дорівнює якості.

«Перевірте столярні вироби та переконайтеся, що вони сильні», – каже Джунджа. Якщо ви відкриєте ящик і подивитеся на конструкцію хвоста (блокуючі шматки дерева, які тримають дві частини разом), це знак високої якості, говорить DeMorrow. “Це чудово.”

Для м’яких меблів Джунджа каже: «Шви повинні бути прямими, а не кривими».

2. Уникайте дешевих виниров

Іюнья пояснює, як ви можете сказати дешевий шпон з якісного. Подивіться уважно на краю, де зустрічаються дві поверхні. «Ви можете бачити товщину, і чим товще, тим краще. Також перевірте кутові клапті. Переконайтеся, що вони зустрічаються акуратно і чисто, і немає пілінгу або керлінгу. Натисніть на нього, він не повинен відчувати крихкість або порожнечу ».

3. Зверніть увагу, як виглядає текстиль для оббивки

Природні волокна і тканини кращі, але навіть високоякісні шматки мають синтетичні матеріали, сплетені для довговічності. Джундже подобається тканина, що складається з половини або менше синтетичної. «Хороша текстура виглядає багатше». «Він повинен відчувати себе більш міцним, що зазвичай означає, що він товстіший і буде затримуватися. Він повинен відчувати себе м’яким на дотик і добре протидіяти шкірі ». Він каже, що оксамитові і твідові тканини добре зношуються і виглядають довшими.

Якщо ви йдете на синтетичні, подивіться на ультра або мікрошарікі. «Він не пролито, має дуже тонку купу і дуже м’який. Тонка купа не збирає пил, як товсті переплетення, і вони міцні і універсальні і доступні в будь-якому кольорі, який можна собі уявити », – каже Джунджа. Він додає, що якщо у вас є домашні тварини або діти, багато з нових зовнішніх тканин є міцними і виглядають так само добре, як і внутрішня тканину.

4. Шукайте м’які меблі, які легко чистити

«Легко чистити» не обов’язково має бути синтетичне мікроволокно. DeMorrow каже, що найбільш корисною є знімна оббивка. «Шукайте подушки, які зісковзнуть з кушетки і мають блискавки». Ви зможете прибирати ці кришки на ніжний цикл в пральній машині або в хімчистці, а не наймати когось, щоб прийти і професійно очистити меблі.

5. Ще краще, розгляньте чохли

Вони пройшли довгий шлях від цих пухких листових речей, які люди використовували, щоб зав’язати їх дивани. «Дивно, що ви можете робити з одними чохлами, – каже DeMorrow. Якісні чохли можуть виглядати так само, як і звичайна оббивка, але вони знімні для більш легкого очищення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.