6 причин, за якими вам потрібен килимок в кімнаті прямо зараз

6 причин, по которым вам нужен коврик в комнате прямо сейчас

Коли справа доходить до домашнього декорусправа доходить до килимка. Це річ, здатна покращувати стиль і приховувати недоліки. Насправді, я твердо переконана, що кожен повинен володіти хоча б одним килимком, і я скажу вам, чому.

1. Щоб поєднати в кімнаті все разом

Квадратні килими поставляються практично в кожному розмірі, кольорі, малюнках і матеріалах, які можна було б уявити, що дозволяє легко знайти помічника по килимку для області для будь-якого заданого простору. Ви можете використовувати свій килимок в якості сміливого фокуса своєї кімнати або використовувати його для уніфікації колірних схем. Це просто робить все більш розумним.

Зображення: Value City Furniture’s Napa Flora Collection

 

2. Він закріплює ваші меблі

Прогулянка в більшу кімнату без килимка може трохи походити на відвідування танцю середньої школи – є кілька невеликих груп, які шикуються по периметру кімнати, не знаючи, що робити. Килимок для кімнати з’єднує все і робить її приємною і згуртованою.

3. Це схоже на роботу для ваших поверхів

Килими в кімнаті часто бувають такими прекрасними, що насправді дуже заманливо насправді повісити килими, подібні до тих, які стоять на стенді Сонома Беннетт з колекції City City, і захоплюватися ними, як ніби вони є галереями. Мені подобається гуляти по торговим майданчикам іноді з величезними килимами для підвішування і прикидатися, що я перебуваю в MOMA (агов, я не виходжу багато). Це геній, тому що ви отримуєте вплив висококласного мистецтва за частину ціни.

Зображення: Value City Furniture’s Sonoma Bennett Collection

4. Звукоізоляція

Кажуть, що деякі люди ходять  в ритм власного барабана, але іноді це звучить так, як ніби ваші діти буквально йдуть в ритм барабанів. Якщо у вас є паркетна підлога, ви могли б встановити складні стільці і почати стягувати плату за концерт. На щастя, килимки в кімнаті можуть творити чудеса, що заглушають звук – особливо з товстим килимком.

5. Це переносна річ

Це може бути важко залишити будинок, до якого ви сентиментально прив’язані. Розставання – така солодка скорбота і все. Кімнатний килимок може зменшити удар, оскільки його можна забрати з собою. Вам не потрібно прощатися, тільки «побачимося пізніше».

6. На ньому добре

Хто не любить знімати взуття і занурювати пальці в плюшеві штани хорошого килимка? Є щось таке затишне і вітає, що у нього така м’якість під ногами. Добре, тому я просто склав це слово, але ви розумієте, що я маю на увазі: зручний килимок для області є відмінним буфером між вашим прикладом (або вашими колінами) і твердою підлогою, коли ви граєте зі своїми дітьми. Ніщо не може згорнути чаювання з верхової їжею швидше, ніж забитий куприк, занадто сильно осідає.

Зображення: Value City Furniture’s Cowhide Collection

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.