4 сексуальних способи спалити калорії

4 сексуальных способы сжечь калории

Сексуальність, згладжування і дотик і все інше по спектру – відмінно підходить для ваших відносин і щастя, але інтимний час з вашим солодким також приголомшливо для вашого фізичного здоров’я.

Поцілунок: 68 калорій в годину

Пам’ятайте, коли ви вперше зустрічалися, ви почали замикати губи, а через 30 хвилин ви піднялися в повітря? Подивіться, чи можете ви знову потрапити в цю канавку, кажуть експерти. Мало того, що він згладжує відмінний спосіб показати прихильність і поліпшити свій зв’язок як пара, це також допоможе вам спалювати жир. «Якщо поцілунок є енергійним і включає в себе деякі ласки, він може бути ще ближче до 90 калорій, спаленими через годину», – говорить Джей Кінцбах, сексолог з Лос-Анджелеса і автор «Червоного гарячого дотику». Спробуйте її техніку для того, щоб поцілувати в чесне тренування: «Поцілунок в незвичайних місцях», повідомила вона. «Попросіть хлопця на спині і зробіть або відштовхування зверху, спустившись, щоб поцілувати його, а потім відкинути назад. Віджимання спалюють 171 калорій за 30 хвилин».

Роздягання: 8+ калорій разом

Ймовірно, ви не роздумуєте над тим, щоб роздягнутися, коли ви спілкуєтеся з вашим чоловіком, але італійський дослідник вивчив це питання і виявив, що простий акт зняття одягу спалює від 8 до 10 калорій. Ще більш захоплюючий, як повідомляється, дослідник виявив, що людина, що намагається зняти бюстгальтер своїм ротом, спалює до 80 калорій. Хоча якщо це не застосовується до вас, то ось що: Збільшуючи енергію, яку ви вкладаєте в роздягання, ви можете спалити зайві калорії. Не просто роздягайтеся за кілька секунд, каже Кінцбах; замість цього, «розтягніть процес і зробіть його частиною своєї прелюдії, отримуючи відмінне тренування». Або роздягайтеся, щоб дражнити його, додає Гільда ​​Карл, доктор філософії, психотерапевт і експерт із взаємин. «Знайдіть свій улюблений шовковий шарф і зробіть спокусливий танець з ним», – говорить вона.

Масаж: 80+ калорій в годину

Хто не любить хороший масаж з боку свого партнера? Але якщо ви дарувальник, ви отримуєте додаткову вигоду, крім того, що ваш хлопець щасливий: витрачені калорії. Як з’ясовується, даючи хороший масаж, ви можете пришвидшити свій серцевий ритм і підштовхнути своє тіло до режиму спалювання калорій. Але спосіб прискорити роботу ще більше не для того, щоб прискорити процес. Замість цього, подумайте про те, щоб йти повільніше, рекомендує Кінцбах. «Це може здатися нелогічним для спалювання калорій, – каже вона, – але повільніше і глибше не тільки діє більш чуттєво, але і застосовує різні м’язи».

Мають секс: 144+ калорій за пів години

Ви знали, що секс – це тренування, але хто знав, що півгодини з вашим хлопцем може спалити шоколад, який ви проковтнули після обіду? Ключ для сексу з високим вмістом калорій робить його гарячим і робить його останнім, говорять експерти. Ви також можете додати трохи стогону і подиху, каже Кінцбах, який може допомогти вам спалити додаткові 18-30 калорій. І спробуйте змінити положення для кращого тренування. «Якщо ви на вершині, спробуйте перемістити стегна, як танцюрист, це здорово і дасть вам тренування», додає вона. «Також спробуйте положення, в якому ви сидите на корточках, а потім підстрибуйте вгору і вниз. Це відмінне тренування для ваших стегон і приклада, і вона може спалити до 207 калорій за 30 хвилин ». Можливо, найкращий спосіб максимізувати горіння калорій під час сексу – це переконатися, що ви отримали оргазм. За оцінками експертів, жінки, які мають оргазм під час сексу спалюють більше калорій під час занять любов’ю, ніж ті, хто цього не робить.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.