4 поради, як написати першій чоловікові

4 советы, как написать первой мужчине

Застряг, дивлячись на свою поштову скриньку, чекаючи цього великого хлопця, з яким ви погодилися відправити повідомлення? Чому б не взяти ініціативу і не повідомити йому в першу чергу? Згідно з дослідженням даних онлайн-знайомств, жінки, які відправляють перше повідомлення для першого знайомства, в 2,5 рази частіше отримують відповідь, ніж чоловіки. І чоловіки, з якими вони отримують відповіді, також більш привабливі. (Це безпрограшна ситуація прямо там) Отже, що ви повинні сказати в своїх повідомленнях, якщо ви жінка, яка намагається зробити перший крок?

Щоб допомогти вам, ось чотири швидких поради по тому, як починати бесіди з чоловіками під час онлайн-знайомств:

1. Не масове повідомлення

Відправка десятків однакових повідомлень для різних хлопців – це онлайн-еквівалент запуску центру обробки викликів. Так, ви можете отримати декілька чоловік, які зацікавлені і напишуть. Але ви будете зацікавлені в них, і вони будуть хорошим вибором для вас? Можливо немає. Тільки відправляйте повідомлення чоловікам, які насправді вражають вашу уяву.

2. Будьте щирі у своєму підході

Одне з основних правил в першому повідомленні про знайомства в Інтернеті – сказати більше, ніж привіт. Якщо ви думаєте про деякі з найгірших повідомлень, які ви отримали від чоловіків, навіть для чоловіків, яких ви любили, багато хто з них, ймовірно, були м’яким привітанням або «як справи?» Як хтось повинен відповісти на це?! Не робіть тієї ж помилки. Замість цього знайдіть те, що у вас є в загальному профілі, і почніть розмову з ним. Ви обоє виросли в Сан-Дієго? Відмінно. Запитайте його, де знаходиться його улюблений похід або ресторан в цьому районі. Якщо у вас немає нічого спільного, виберіть щось про нього, про який ви хочете дізнатися більше. У нього відмінна фотографія заходу? Запитайте його, де він взяв його.

3. Не чекайте відповіді на кожне повідомлення.

У той час як це може засмучувати створення значимого повідомлення тільки для того, щоб нічого не почути, це природно. Всі, хто зустрічається в Інтернеті, навіть найпривабливіші і успішні люди, не чують від усіх, з ким вони згодні. Чоловіки не отримують стільки повідомлень, скільки жінки, але це не означає, що вони теж не можуть бути несприйнятливі. Так що не дозволяйте цьому стримувати вас. Під час онлайн-знайомств ви обидва відкидаєте людей. Це частина процесу вивчення того, хто і що ви дійсно шукаєте. Постарайтеся зосередитися на людях, які дійсно зацікавлені в вас.

4. Займайтеся бесідою, щоб дізнатися, чи хочете ви зустрітися

Перше повідомлення надіслано? Відмінно. Тепер простежте за розмовами про вбивць. Відмінне перше повідомлення не має великого значення без взаєморозуміння. Ось чому ви повинні продовжувати розмову. Не просто відповідайте на його питання, не питаючи його про щось, що надає на нього все тиск. Замість цього простежте за ним і полегшите йому відповідь, щоб ви обидва просували вперед.

Зробити перший хід завжди складно, і він може відчувати себе ніяково, щоб поставити себе там. Але без цих зусиль ви той, хто чекає, щоб потрібна людина послав вам повідомлення. Але все, що ти знаєш, може бути, той, кого ти хочеш, повинен повідомити йому.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.