Питання, які бентежать жінок щодо їх сексуального життя

Вопросы, которые волнуют женщин по их сексуальной жизни

Ви коли-небудь замислювалися, що ви відчуваєте? Виникають питання щодо Вашого сексуального життя і відсутність відповідей Вас бентежить? ось декілька з них.

1. «Іноді, коли я займаюся сексом з моїм чоловіком, я починаю збуджуватися, а потім втрачаю інтерес. Я хочу, щоб він відчував себе добре і «кінчив», але мені ніяково, і я воліла би зупинитися. Чому це відбувається? це нормально?

Не турбуйтеся – у вас немає недіагностованої сексуальної дисфункції тільки тому, що ви втрачаєте інтерес, іноді під час сексу, каже Емі Левін, тренер по сексу в Нью-Йорку і сертифікований педагог з питань сексуальності. «Ключ для вас – це з’ясувати, що працює в інший час», – каже Левін. «Можливо, ваш чоловік робить певні кроки, коли ви не втрачаєте інтерес, які ви вважаєте приємними. Знання вашого тіла і спілкування з вашими потребами і бажаннями мають першорядне значення, коли справа доходить до спілкування і задоволення статі ». Але що робити в той момент, коли ви втрачаєте інтерес? «Дайте йому знати, як ви хочете чи не хочете, щоб вас чіпали, – каже Левін. «Якщо і коли це станеться в майбутньому, не хвилюйтеся про себе. Ви можете припинити займатися сексом і сказати йому, що хочете задовольнити його іншими способами. Зрештою, перемикання речей може бути приписом для продовження ви займалися.

2. «Іноді я відчуваю себе емоційно після сексу і насправді плачу. Це бентежить, чи нормально це?»

Абсолютно нормально! «Сексуальна поведінка може викликати безліч сильних емоцій, від ейфорії до печалі до гніву», – зазначає Кімберлі Резник Андерсон, LISW, сертифікований AASECT Дипломат по сексу терапії і директор Центру з питань сексуального здоров’я Summa в Акрон, Огайо. «Кожна жінка відчуває сексуальну зустріч через свою власну лінзу і надає їй особисте значення і контекст». Наприклад, пояснює вона, ви можете задавати собі такі питання, як: Чи є наша любов такою ж сильною, як колись? У мене коли-небудь буде дитина? Чи справді я задоволений своїм сексуальним життям, моїм шлюбом? «Всі ці« роздуми »можуть спровокувати інтенсивний емоційний досвід», – говорить Андерсон. «Крім того, фізіологічний досвід оргазму вивільняє нейрохімікатів такі як окситоцин, допамін і норадреналін, в жіночому мозку, який може активувати безліч несподіваних, сильних емоцій». Однак, якщо секс або думка про секс змушують вас відчувати себе емоційно або тип емоцій, з якими ви стикаєтеся після сексу, є серйозними і виснажливими, зверніться до свого лікаря або до сертифікованого сексуального терапевта.

3. «Я відчуваю, що у мене дуже сильний вагінальний запах. За ці роки ніяких змін у витратах не було, але я турбуюся, що запах ненормальний. Чи повина я бути стурбованою? »

«Напевно, немає, особливо якщо нічого не змінилося», – говорить Андерсон. «Багато жінок соромливі щодо свого вагінального запаху і, ймовірно, набагато більше зосереджені на ньому, ніж на своїх партнерах». Фактично, додає вона, багато жінок, які вважають, що у них сильний або образливий запах, з подивом дізнаються, що їх чоловік або друг або не знають про запах, або вважають його привабливим або еротичним. «Соціальні повідомлення і культурні норми зробили погану послугу жінкам, викликавши сором і збентеження природними ароматами», – продовжує вона. «Еволюційні дослідження показують, що аромат є ключовим фактором в еротичній відповіді і що «блокування» природних запахів фактично перешкоджає еволюційній ефективності і довгостроковому сексуальному задоволенню». Проте, якщо ви або ваш партнер помітите очевидну зміну вагінального запаху або виділення, зверніться до лікаря, щоб виключити інфекцію, додає Андерсон.

Залишити відповідь