Питання, які бентежать жінок щодо їх сексуального життя

Вопросы, которые волнуют женщин по их сексуальной жизни

Ви коли-небудь замислювалися, що ви відчуваєте? Виникають питання щодо Вашого сексуального життя і відсутність відповідей Вас бентежить? ось декілька з них.

1. «Іноді, коли я займаюся сексом з моїм чоловіком, я починаю збуджуватися, а потім втрачаю інтерес. Я хочу, щоб він відчував себе добре і «кінчив», але мені ніяково, і я воліла би зупинитися. Чому це відбувається? це нормально?

Не турбуйтеся – у вас немає недіагностованої сексуальної дисфункції тільки тому, що ви втрачаєте інтерес, іноді під час сексу, каже Емі Левін, тренер по сексу в Нью-Йорку і сертифікований педагог з питань сексуальності. «Ключ для вас – це з’ясувати, що працює в інший час», – каже Левін. «Можливо, ваш чоловік робить певні кроки, коли ви не втрачаєте інтерес, які ви вважаєте приємними. Знання вашого тіла і спілкування з вашими потребами і бажаннями мають першорядне значення, коли справа доходить до спілкування і задоволення статі ». Але що робити в той момент, коли ви втрачаєте інтерес? «Дайте йому знати, як ви хочете чи не хочете, щоб вас чіпали, – каже Левін. «Якщо і коли це станеться в майбутньому, не хвилюйтеся про себе. Ви можете припинити займатися сексом і сказати йому, що хочете задовольнити його іншими способами. Зрештою, перемикання речей може бути приписом для продовження ви займалися.

2. «Іноді я відчуваю себе емоційно після сексу і насправді плачу. Це бентежить, чи нормально це?»

Абсолютно нормально! «Сексуальна поведінка може викликати безліч сильних емоцій, від ейфорії до печалі до гніву», – зазначає Кімберлі Резник Андерсон, LISW, сертифікований AASECT Дипломат по сексу терапії і директор Центру з питань сексуального здоров’я Summa в Акрон, Огайо. «Кожна жінка відчуває сексуальну зустріч через свою власну лінзу і надає їй особисте значення і контекст». Наприклад, пояснює вона, ви можете задавати собі такі питання, як: Чи є наша любов такою ж сильною, як колись? У мене коли-небудь буде дитина? Чи справді я задоволений своїм сексуальним життям, моїм шлюбом? «Всі ці« роздуми »можуть спровокувати інтенсивний емоційний досвід», – говорить Андерсон. «Крім того, фізіологічний досвід оргазму вивільняє нейрохімікатів такі як окситоцин, допамін і норадреналін, в жіночому мозку, який може активувати безліч несподіваних, сильних емоцій». Однак, якщо секс або думка про секс змушують вас відчувати себе емоційно або тип емоцій, з якими ви стикаєтеся після сексу, є серйозними і виснажливими, зверніться до свого лікаря або до сертифікованого сексуального терапевта.

3. «Я відчуваю, що у мене дуже сильний вагінальний запах. За ці роки ніяких змін у витратах не було, але я турбуюся, що запах ненормальний. Чи повина я бути стурбованою? »

«Напевно, немає, особливо якщо нічого не змінилося», – говорить Андерсон. «Багато жінок соромливі щодо свого вагінального запаху і, ймовірно, набагато більше зосереджені на ньому, ніж на своїх партнерах». Фактично, додає вона, багато жінок, які вважають, що у них сильний або образливий запах, з подивом дізнаються, що їх чоловік або друг або не знають про запах, або вважають його привабливим або еротичним. «Соціальні повідомлення і культурні норми зробили погану послугу жінкам, викликавши сором і збентеження природними ароматами», – продовжує вона. «Еволюційні дослідження показують, що аромат є ключовим фактором в еротичній відповіді і що «блокування» природних запахів фактично перешкоджає еволюційній ефективності і довгостроковому сексуальному задоволенню». Проте, якщо ви або ваш партнер помітите очевидну зміну вагінального запаху або виділення, зверніться до лікаря, щоб виключити інфекцію, додає Андерсон.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.