На що варто звертати увагу при купівлі меблів?

На что стоит обращать внимание при покупке мебели?

На вашому шляху до дорослого життя є одна справа, насправді це дуже весело: купувати меблі. Реальні меблі. Але як ви розтягує свій обмежений бюджет? І що ви повинні шукати, коли вибираєте їх? Ось декілька порад від експертів.

Дисконтні магазини – хороший варіант … якщо ви керуєте своїми очікуваннями

Іюнья каже, що споживачі можуть знайти репліки дизайнерських виробів в дисконтних магазинах, таких як Wayfair. «Це відмінний спосіб отримати високоякісний шматок без великих інвестицій». Ці частини повинні тривати від п’яти до десяти років, в залежності від вашого відходу. І все може бути в порядку. «Вони – хороший ресурс для людей, які хочуть оновити свій простір і зробити його стильним, не витрачаючи багато грошей». У дочки DeMorrow був комод Ikea, який тривав дев’ять років, і за ціною вона вважає, що це непогано.

Подивіться уважно на зразки

Переконайтеся, що він ныде не був вдарений, що не подряпаний, не зламався. «Якщо він розвалиться в магазині, чому ви очікуєте, що він стоятиме в вашому домі?» DeMorrow попереджає.

Розгляньте можливість покупки зразків для підлоги

Якщо зразок знаходиться у відмінній формі і продається, йдіть за ним, радить Джунджа. «Ви можете заощадити багато грошей, купуючи в кінці сезону, коли магазини змінюють свій товар на нові проекти». Запитайте про будь-якы зразках, які можуть зберігатися в магазині.

Проаналізуйте ці зразки меблыв  ретельно, перевірте їх, запитайте, як довго вони стоять на підлозі, і з’ясуйте, чи було це коли-небудь повернуто. Переконайтеся, що є мінімальна або ніяка шкода, і що відсутні будь-які гвинти або шматки. Переконайтеся, що ціна нижче за роздрібну ціну.

Не відхиляйте меблі RTA як «низька якість»

Не всі RTA – готові до складання – меблі низької якості. DeMorrow каже, що це відмінний спосіб заощадити гроші на якісних виробах, особливо на столах. Ви можете купити стіл з міцним, красивим верхом з ногами, які ви поставите в себе, і все це означає, що ви не заплатили за меблеву компанію, щоб відправити повітря навколо повністю побудованого столу.

Подумайте, як виглядають наступні кілька років у вашому житті

Якщо ви молоді і думаєте, що можете трохи переъжати, це може бути не час шукати важкы, якісні меблі з реліквії. Це нормально, щоб купувати дешевші, легші меблі.

Купуйте свої меблі, а потім намалюйте свої стіни, а не навпаки

DeMorrow каже, що це поширена помилка. «Фарба поставляється в нескінченній кількості квітів, але диван, який вам подобається, матиме тільки два або три кольори, якщо тільки це не звичай», – говорить вона. Ви можете закохатися в диван або акцент, які не дивляться гармонійно з вашою фарбою. Так що дайте собі велику гнучкість. «Майте напрямок кольору, вирушайте за покупками і робіть свій вибір, а потім при необхідності можете налаштувати колір вашої стіни».

Коли справа доходить до меблів, краще озброєний вами з інтелектом декоратора, тим краще ви отримаєте за свої гроші. Тепер ви знаєте, що шукати, які питання ставити і які секрети використовувати набивні меблі, яку ви полюбите.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.