9 фраз жінок, які означають більше ніж одну фразу

9 фраз женщин, которые значат больше чем одну фразу

Інколи жінки вживають певні фрази, які мають підгрунтя і означаєть значно більше, ніж сказано.

№ 1. Добре. Це слово використовується, щоб закінчити суперечку, коли вона має рацію, і вам краще заткнутися. Навіть не говори нічого!

№ 2. Нічого. Якщо ви запитаєте її, що трапилося, і вона нічого не говорить, то щось точно неправильно. Залишайтеся на ногах. Багато аргументів можуть починатися з «нічого», а потім закінчуватися «штрафом». Зверніться до №1.

Примітка: Якщо вона говорить: «Ні, немає нічого поганого», тоді вона дійсно означає, що немає нічого поганого.

№ 3. Гучний подих. Це невербальний натяк на те, що ви є ідіотом, і вона задається питанням, чому ви витрачаєте час на те, щоб стояти там, і сперечатися про «нічого». Див. № 2.

№ 4. Процвітати. Це схоже на подвійну сміливість, і це безумовно не дозвіл. Вона хоче, щоб ви прийняли правильне рішення, тому передумали, що ви збираєтеся робити!

№ 5. Не турбуйся про це, я зрозуміла. Це означає, що вона просила вас зробити щось кілька разів, і ви не зробили цього зараз, вона робить це сама. Ой ой! Це може привести до того, що ви запитаєте її пізніше «що не так», на що вона швидше за все відповість «нічого». Див. № 2.

№ 6. Це нормально. Це дуже небезпечний застережливий сигнал. Вона буде думати довго і наполегливо про те, як ви будете платити за те, що ви зробили.

№ 7. П’ять хвилин. Якщо вона готується, це може означати 15-40 хвилин, результати можуть відрізнятися. Але якщо ви дивитеся гру, 5 хвилин становить рівно 300 секунд.

№ 8. Без різниці. Це означає йти в пекло. У тебе великі неприємності! Ви навіть можете відчути холод в повітрі.

№ 9. Дякую. Вона дякує вам. Навіть не питайте про це, просто скажіть, будь ласка. Але якщо вона говорить «дякую БАГАТО», значить, це означає сарказм, і ви повинні безумовно не сказати «ласкаво просимо», тоді вона відповість «що завгодно». Зверніться до № 8.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.