Подарунки для домашнього декору

Подарки для домашнего декора
Я рада, що у мене є можливість поділитися чимось з вами, що близько до мого серця –  в глибині душі, ось і все! І, будучи  в глибині душі, я, очевидно, люблю подарунки, які пов’язані з сільським життям – особливо ті, які додадуть дотику чарівності до мого дому. Якщо у вас є хтось у вашому житті, хто також любить такі речі, тоді Вам варто це переглянути.

1. Глечики з потрісканою фарбою

Зображення: Amazon

У цих глечиків є потріскана фарба, яка дає їм вінтажний вид, який деякі люди дуже обожнюють. Вони виготовлені з порцеляни і мають розміри 4-10 дюймів у висоту.

2. Концепції зручності

Зображення: Amazon

Той, хто страждає серцем, хотів би отримати цей стіл в подарунок. У нього є прекрасні лінії, ящик і нижня полиця, які є дуже зручними в використанні. Ця таблиця також зробить великий вхід або диван-стіл. Він вимірює 48 дюймів в ширину на 15 дюймів в глибину на 25 дюймів у висоту.

3. Стара сільська дерев’яна рама

Зображення: Amazon

В наші дні вінтажні вікна і рами – все це лють, і з цим ви отримуєте трохи того й іншого. Він має природні вузли, отвори і колірні варіації, які надають цій віконній рамі прекрасне відчуття країни. Це зроблено в Сполучених Штатах з 100% переробленої деревини. Цей віконний фрейм не створений для зберігання фотографій, але це і не потрібно – він стоїть сам по собі і додає атмосфери до будинку. Він рощмірами 22 дюйма в висоту на 18 дюймів в ширину на 1 дюйм в глибину.

4. Кріплення для дверних ручок антикварної двері

Зображення: Amazon

Якщо людина, яка отримає подарунок любить старі речі, які створюють атмосферу, тоді це саме те, що потрібно. Виліплені деталі і розписана вручну засмучена обробка роблять унікальний набір настінних гачків. Вони досить сильні, щоб тримати рушники, халати, гаманці і пальто. Вони виготовлені з смоли і мають довжину 2 дюйма довжиною 2 дюйма в ширину і 8 дюймів у висоту.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.