Дочка Боб Хоскінс ділиться життєвими уроками свого батька

Дочь Боб Хоскинс делится жизненными уроками своего отца

Боб Хаскинс був екстраординарним британським актором, якого найкраще пам’ятають за його ролі в фільмі «Хто підставив кролика Роджера», «Крюк», «Мона Ліза», «Бразилія», «Клуб бавовни», «Русалки», «Довга страсна п’ятниця» , «Білосніжка і мисливець» і інші фільми і телешоу.

Боб помер 29 квітня 2014 роки після битви з пневмонією. Його дочка Роза писала про нього і уроках, які він викладав їй на своєму сайті і в Twitter.

11 уроків від мого батька

Мій дорогий тато помер. Я любила його, і він так само любив мене. Це уроки, які він навчив мене, я буду тримати їх близько до серця і нагадувати собі про них щоразу, коли я спотикаюся або вагаюся. Це його слова; слова, вимовлені так часто, щоб заохочувати, втішати і заспокоювати. Це не загальна мудрість, швидше порада, яку він зробив спеціально для мене. Я люблю тебе тато.

№ 1. Сміх. Гумор можна знайти всюди, навіть в самі похмурі дні є що розповісти. Сміх довгий і гучний, і сміються інші люди. Це добре для тебе.

№ 2. Будь собою. Якщо хтось вас не любить, вони або дурні, або сліпі, або у них поганий смак. Визнай, хто ти, у тебе немає нікого іншого. Не намагайтеся змінити себе, немає сенсу. Не вибачайтесь. Не виправдовуйся. Будьте самим собою, і якщо комусь ще це не подобається, вони можуть піти.

№ 3. Будьте яскраві, це те, ким ви є і завжди були. Бути ексцентричним і унікальним. Не намагайтеся пристосуватися до чиєго-небудь погляду на нормальний. Це належить їм, а не вам. Як ти, як і ти.

№ 4. Не турбуйтеся про думки інших людей. Всі критики, але в кінцевому рахунку те, що вони говорять, має значення тільки в тому випадку, якщо ви дозволите цьому бути. Не вірте своїй пресі. Люди можуть так само легко співати ваші похвали, як вони можуть відірвати вас. Не витрачайте час на те, що не можна змінити. Нехай це зісковзне з вас, як вода з качиної спини.

№ 5. Зліться, це нормально, щоб втрачати час від часу. Якщо гнів залишається, він перетворюється на отруту і робить вас гірким і сумним. Розлютитеся, погнівайтеся, а потім відпустіть.

№ 6. Що б ви не робили, завжди робіть це добре. Не бійтеся невдачі і розчарування. Якщо ви впадете на своє обличчя, тоді отримаєте прямо назад. Ви завжди будете шкодувати про те, що не попробуєте. Розчарування є тимчасовим, співчуття назавжди.

№ 7. Будьте щедрі й добрі, тому що все не можете взяти це з собою. Коли у вас є щось дати, дайте це без коливань.

№ 8. Цінуйте красу, робіть знімки і робіть спогади. Візьміть його, ви ніколи не дізнаєтеся, коли він зникне.

№ 9. Не ставтеся до себе занадто серйозно. Люди, які сприймають себе занадто серйозно, нудні.

№ 10. Ніколи, ніколи, ніколи не здавайся. Продовжуйте пробивати, не дивлячись ні на що. Ви тільки переможені, якщо ви здаєтеся, так що не здавайтеся.

№ 11. Любіть всім своїм серцем. Зрештою, любов – це єдине, що має значення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.