Як зробити своє житло затишним зимою?

Как сделать свое жилье уютным зимой?
Оскільки сезон розтягується в нескінченному параді холодних днів, важко не стати жертвою зимової хандри. Тому чому б не прикрасити простір, в якому ви весь час проводили час, згорнувшись калачиком?

1. Перефарбуйте свій світ

Фото: Place of My Taste

Дослідження показали, що колір впливає на наш настрій, що робить його природним варіантом для підняття вашого духу і простору під час побілених зимових місяців. Просто тому, що сонце не вийшло, це не означає, що ви не можете принести сонячне світло в приміщення з аксесуарами в пухких тонах, таких як жовтий і зелений, – подумайте, щодо яскраво забарвлених подушок і декоративних акцентів. Або, якщо ви відчуваєте себе авантюристами, перефарбуйте частину меблів в веселий новий відтінок.

2. Зроби ситуацію м’якшою

Фото: We Are Scout

Хоча красивий, скандинавський дизайн може бути невідповідним для декого з нас, у кого є маленькі діти, є певні уроки, щоб вчитися на цьому стилі дизайну, який добре переноситься в зимові місяці. Наприклад, для початку, приносячи навантаження текстури, прокладаючи все в м’яких, затишних шарах. Хто б не відчував себе щасливим, згорнувшись калачиком в кімнаті, повної коротких в’язаних кидків, пухнастих монгольських подушок і, природно, килимів зі штучної овчини.

3. Подумайте, великий

Фото: Digs Digs

Більшість з нас люблять листяні або плиткові підлоги, але, якщо вам не пощастило, щоб встановити теплу підлогу, вони можуть відчувати холод і стерильність в зимові місяці. Немає часу, як зима, щоб збільшити масштаб вашого килимка вітальні, щоб покрити якомога більше цьої холодної підлоги під ногами. Навіть якщо ви звернете його і збережете в теплі місяці, коштує великий вовняний килимок, щоб вітати пальці ніг. Також зверніть увагу на негабаритні подушки для кушетки або для того, щоб підпирали стіни, коли компанія приїжджає в гості. Мало того, що вони додають трохи затишку, але вони також можуть блокувати протяги.

4. Бережіть його

Фото:  City Farmhouse

День на пляжі – це квінтесенція сонячних днів, вірно? Є кілька речей, які піднімають або освіжають, ніж проводити день зі своїми пальцями на піску, сонцем на плечах і солоним вітром, звивається ваше волосся. Так чому б не відтворити це почуття в своїй вітальні? Нанесіть декоративний шматок на свою камінну полицю. Зробіть тіньову коробку з черепашками. Щоб реально імітувати відновлювальний ефект, інвестуйте в іонний очищувач повітря! У приміщенні виділяється повітря концентрації іонів, в той час як океанське повітря заповнене негативними іонами – вони підвищують кисень в крові, що призводить до щасливого, розслабленого ефекту, який ми всі відчуваємо і любимо після дня на пляжі. Іонний очищувач повітря відновлює негативні іони в повітрі, тому ви можете мати повітря, подібне океану, прямо у вашій вітальні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.