Як повернутися до чудового сексу знову?

Как вернуться к восхитительного секса снова?

Проведіть сеанс мастурбації соло

«Мастурбація – це спосіб пізнати ваше тіло, і багато жінок дійсно цього не роблять», – каже Масин. «Насправді, існує величезна кількість дам, у яких ніколи не було оргазму, і це відмінний спосіб навчити себе сексуального задоволення своїм тілом як шаблон». Тепер, коли ви професіонал, Сексперт каже, щоб принести то, чого ви навчилися спати. «Він буде радий дізнатися трюки і секрети, які тільки ви знаєте, тому що він хоче, щоб ви були сексуально виконані, і він не завжди знає, як сподобатися вам так, як ви, тому ділитися тим, що ви вивчаєте в поодинці, буде великий плюс при відродженні вашої сексуального життя ». Крім того, знаючи, що ви насолодитеся собою, він включить його, і якщо він попросить трохи показати? Дій.

Візьміть лідерство

Сухе заклинання може створити тугу, щоб … стрибнути! Навіщо? Масин каже, що чоловіки люблять це, коли жінки беруть на себе ініціативу з сексом. «Традиційний стереотип полягає в тому, що чоловіки – це люди з сексуальними потягами, а жінки – це ті, кому потрібно переконати, або просто мати відношення« зроби це, щоб впоратися з цим ». Масин каже, що якщо жінки візьмуть на себе ініціативу і зроблять це все про нього, він зрозуміє, що ви дбаєте про те, щоб вигнати сухе заклинання. Дайте йому оральний, поки він не зможе його прийняти, потім перейдіть на спину. Покладіть себе зверху, щоб він знав, хто бос.

Буквально вилийте воду над сухим заклинанням

Прийміть  сексуальний душ разом. «Нахиліть свої тіла один до одного і з’єднайте їх разом, як людська ганчірка для миття рук», – каже sexpert і автор NeuroLoveology, Ava Cadwell. Намалюйте романтичну ванну з бульбашками і запросіть його на провал – навряд чи він не скаже «ні», якщо ви там промокнете і очікуєте його. Ключем до розриву сухого заклинання є зробити щось незвичайне, щоб сигналізувати, що цього достатньо. Як часто у вас є час для неквапливих ванн? Не часто.

Дивитися романтичний фільм

Вам не потрібно порно, щоб потрапити в настрій. (Насправді, деяке порно може бути настільки тупим, що це виключення.) Замість Кадуелли кажуть дивитися романтичні фільми разом можуть збільшити ваші шанси зробити любов, особливо якщо у них є пристрасна любовна сцена, так що їх щотижневий ритуал. Ноутбук, Silver Linings Playbook і сніданок в Tiffany’s – відмінні місця для початку.

Змішайте його

«Якщо ви хочете звільнитися від звичної сексуальної рутини, візьміть своє сексуальне життя за межами спальні», – говорить експерт по сексу Dr. Emily Morse. «Займайтеся сексом в машині, на кухонному підлозі, на сходах або навіть на задньому дворі. Будьте такими сміливими і заповзятливими, наскільки вам би хотілося, якщо це прийнятно для вас обох. Якщо ви завжди хотіли мати секс на відкритому повітрі, почніть на задньому дворі або на балконі і прокладете шлях до більш яскравих місць ». Морс, який розміщує подкаст «Секс з Емілі», говорить, що все, що має значення тут, – це гострі відчуття нових місць – і нові сексуальні руху йдуть з ними.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.