Як оновити старі фоторамки, які ви збиралися викидати

Как обновить старые фоторамки, которые вы собирались выбрасывать

Ви можете легко перетворити їх в нові твори мистецтва.

У всіх нас є купа старих фоторамок, на яких десь збирається пил. Ми планували викинути їх протягом багатьох років, але просто не змогли змусити себе зробити це. Може бути, це початкові етапи звички накопичення, але тепер ми дійсно раді, що ми не викинули це, бо ці старі рамки насправді є головними кандидатами на деякі нові дизайнерські речі.

Зітріть пил з рамок для картин і приготуйтеся створити щось красиве.

1. Квіти на стіні

Якщо у вас є купа неузгоджених фреймів навколо будинку, або ви професіонал в догляді, цей проект висячої вази – ідеальний спосіб дати життя новим кадрам. Щоб завершити цей чудовий проект, все, що вам потрібно, щоб перебудувати рамки, – це невелика кількість фарби, кілька інструментів і вази.

2. Винахідливе мистецтво

Фото: Doodlecraft

У кого немає грошей де-небудь в будинку? Об’єднайте це з рамкою для картин, яка потребує змін. Ймовірно, у вас є більшість матеріалів, які вам потрібні для цього простого проекту. Якщо у вас є діти, які цікавляться наукою, це забавний проект для спільної роботи з усією родиною. Навіть дорослі будуть раді бачити, як якась проста хімія змінює колір копійки, щоб створити ландшафт ombre. Використайте гарячий клей-пістолет, щоб створити унікальний витвір мистецтва.

3. Підставка з фоторамки

Don't trash those old frames! You can easily turn them into new works of art
Фото: A Thoughtful Place

Дайте вашій фоторамці абсолютно нову мету, перетворивши її в підставку, яка ідеально підходить для сніданку в ліжку або для прикраси. Використовуйте її, щоб складати ваші улюблені вільні аксесуари, макіяж або пульти дистанційного керування. В даному проекті використано тканину-мішковину і для нього не потрібно спеціальних інструментів. Візьміть ручки ящика в місцевому магазині або використайте їх зі старих меблів. Налаштуйте цей кумедний проект, вибравши свої улюблені кольори і тканини.

4. Фоторамка в поєднанні з тканиною.

Фото: Delightful Distractions

Не відчувайте себе обмеженими в місцевому магазині ремесел. Цей супер-легкий проект піднімає старі фоторамки, поєднуючи з вашою улюбленою тканиною. Якщо ви показуєте фотографію в дитячій кімнаті або ви створюєте проект весільної фотографії, тканина дає вам можливість створювати унікальне мистецтво. Ці забавні килимки дозволяють вам зробити будь-який стандартний фрейм схожим на скарб.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.