7 рад про святкові прикраси, які не будуть зроблять ваш гаманець пустим

7 рад про святкові прикраси, які не будуть зроблять ваш гаманець пустим

Ідеї різдвяного прикраси, які виглядають фантастичними, але легкими і дешевими.  Ви знаєте, коли бачите милу прикраса, а потім розумієте, що це занадто дорого? Так, ми теж цього ненавидимо. Слава богу, так само легко прикрасити те, що у вас, ймовірно, вже є навколо вашого будинку або двору. Для того, щоб зробити ваш будинок в дусі Різдва, потрібно всього кілька дешевих продуктів. Почніть з цих семи ідей:

1. Заповніть вази і миски, які у вас вже є, з рештою різдвяними прикрасами

Залишена індичка? Перемога. Решта прикраси в випадкових вазах навколо будинку? Також виграє.

2. Стрічка, стрічка, стрічка
Кому потрібні фантазії, дорогі різдвяні прикраси, коли ви можете повісити красиві стрічки і отримати той же ефект? Баночки. Лампи. Твоя ялинка. Так багато варіантів.

3. Покладіть палички кориці всюди
Не забувайте, що половина битви за вихід в святковий дух пов’язана з запахами. Святкові запашні свічки і палички кориці – це квиток в один кінець, щоб потрапити в різдвяний настрій.

4. Використовуйте різдвяні кружки як міні-вази
Якщо ви вже збираєте різдвяні кружки, наповніть їх короткими стебловими квітами. Живі квіти або штучні не заставлять атмосферу чекати.

5. Зробіть паперові вивіски на різдвяну тематику

Даний витвір вимагає лише декілька базових матеріалів, які не є дорогими і легкі в роботі. Якщо у вас є діти, запросіть їх на веселощі і зробіть в неділю вдень. Бонусні бали за те, що ви п’єте гарячий шоколад.

6. Відріжте старі рушники, щоб зробити тканину гірляндою

Якщо у вас є старі різдвяні рушники (або ви можете купити), поріжте їх, щоб зробити гірлянду для вашої камінної або сходів. Ви також можете задрапірувати його біля деяких критих різдвяних вогнів, щоб дати йому прожектор (просто переконайтеся, що вони не займуться, тому що, знаєте, вогонь). Поки ви можете використовувати ножиці і вузли.

7. Отримайте підступність з сосновими шишками

Ви можете намалювати їх, ви можете залишити їх сільськими, ви можете зробити з них вінки, ви можете помістити їх у вази. Це вийде класний декор.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.