5 способів мати відмінний секс знову

5 способов иметь отличный секс снова

Ніхто не хоче визнавати це, але ви, ймовірно, зазнали ступору, незалежно від того, чи були ви самотні на деякий час або ви просто не зв’язуєтеся зі своїм партнером. Але ось гарна новина: є багато способів перезавантажити своє сексуальне життя.

1. Право на головну подію

«Прелюдія дуже важлива, – говорить психолог доктор Полетт Куффман. «Жінки виробляють окситоцин, гормон для склеювання і довіри через розумову, емоційну і фізичну прелюдію. Автор книги «Святі ванни: 52 Купання ритуалів для відродження вашого духу» говорить, що прелюдія поставить вас обох в настрій для сексу, але що більш важливо, створіть емоційний зв’язок, який відсутня.

2. Просто розслабтеся

Так, ви можете нервувати, зв’язавшись з вашим давнім партнером, тому що це було довгий час (або з новим, зі зрозумілих причин). «Секс не повинен бути досконалим, і це може бути безладно. Насправді, занепокоєння – це те, що вб’є бажання », – каже Куффман. Вона каже, що присутній і зосереджена на наданні та отриманні задоволення. «Справа не в судженні, – додає вона. «Отже, зосередьтеся на позитивних, більш значущих речах, а не на іржавій механіці, – і піде фізичний зв’язок».

3. Отримайте “sexover”

Ви чули про макіяж, вірно? Ну, це схоже на те ж саме. Будь ви бритва або воскова фігура, одружитеся на пахви, леді і ногах. Якщо ваш ящик для нижньої білизни виглядає сірим, запасіться кількома мереживними предметами (але не розбивайте банк, звичайно).  Мета полягає в тому, щоб висловити впевненість і сексуальність – і показати йому, що ви дбаєте. «Хороший зовнішній вигляд допомагає вам відчувати себе добре всередині. Коли ви виглядаєте сексуально, ви відчуваєте себе сексуально, – говорить Куффман. Вона також каже, щоб налаштувати настрій з тьмяним освітленням, свічками і свіжими листами.

4. Хіт дорозі

«Ніщо не стимулює вашу сексуальне життя, як подорож», – говорить Джо Пьяцца, автор майбутньої книги «Як одружитися». «Зміна місця і пейзажів переносить розум і змушує вашого партнера виглядати абсолютно новою людиною». Подумайте, великий чи маленький. Ромпей в Парижі може бути настільки ж сексуальним, як ночівля в симпатичному місцевому B & B – ідея полягає в тому, що ви поза своїй стихії, де діти не смикають штани і брудну білизну, що не дивлячись на вас. «Навіть проблеми з поїздками можуть бути сексуальними, – говорить Пьяцца. «Відсутність польоту або переїзд навколо нового міста, де ви не знаєте, мова буде будувати новий вид зв’язків, і це дико сексуально, щоб ви відчували, що досягли чогось нового разом». О, і кускові ліжка теж не повинні бути катастрофою – вони можуть розпалити неконтрольований сміх між вами двома і стати жартом.

5. Перейдіть до дати

«У довгостроковій перспективі секс може затягнутися», – зізнається експерт з міжнародних відносин і етикету, Масин. «Дати ніч або навіть просто піцу і пляшку вина перед каміном – це спосіб уповільнити, знову підключитися, підготуватися до сексу психічно і фізіологічно, і перейти від напруженого дня до сексуального вечора», автор говорить «Ідеї для веселої ночі». І все це теж непогана ідея. Оформити замовлення в ресторані, який має сенс і носити підбори. Мета полягає в тому, щоб уникнути швидкого сексу тільки тому, що ви не підключилися через деякий час. Не поспішайте.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.