8 речей, які кожна жінка повинна знати про використання змазки

8 вещей, которые каждая женщина должна знать об использовании смазки

Змазка може заповнити безліч потреб – чи не варто рухати двигуном трохи довше під час марафонського сексу, роблячи речі трохи більш слизькими або представляючи вам нові види розваг. Якщо ви ще не запаслися пляшкою, але перебуваєте на ринку, ось деякі речі, які ви, можливо, захочете дізнатися.

1. Ви не зламалися, якщо використовуєте змазку (і жоден з них не є вашим партнером). Це зводить мене з розуму, що деякі жінки дійсно так себе почувають. Я не розумію! Використання змазки не означає, що ви не працюєте. Якщо що-небудь, використання змазки робить вас знавцем сексу і посланником вашого власного задоволення!

Тому, якщо хто-небудь скаже вам, що з вами або вашим тілом щось не так, тому що ви любите змазку, тоді вони, а не ви, мають деякі інші проблеми.

2. Не використовуйте масляні змазки з презервативами. Хочете використовувати дитяче масло або вазелін? У «Керівництві по створенню» автор Paul Joannides, PsyD, інструктує читачів про те, що не потрібно робити з презервативами. Це може погіршити латекс в презервативі і привести до його руйнування. А це не є добре. Тому, якщо презервативи є вашою єдиною формою контролю над народжуваністю, подумайте з розумом.

3. Не використовуйте силіконові змазки з силіконовими секс-іграшками. Вони можуть привести до руйнування вашої силіконової іграшки. Проте, силіконові змазки відмінно підходять для гри в воді, так як на основі води любети, очевидно, не працюватимуть з цим.

4. … Але силікон працює з презервативами. Силіконові мастила тривають довше, ніж на водній основі (які працюють як з презервативами, так і з секс-іграшками). Масла на водній основі здаються популярним типом змазки, але у них також є схильність до висихання швидше, тому вам може знадобитися повторне застосування під час вашого сексу.

5. Популярні форми змазок можуть викликати інфекції. Якщо ви схильні до інфекцій зверніть увагу: в дослідженні 2013 року, опублікованому в журналі «Акушерство і гінекологія», було виявлено, що жінки, які використовували продукти, які насправді не призначені для леді (наприклад , деякі масла або вазелін) мали більш високі показники різних бактеріальних інфекцій, швидше за все, тому, що ці продукти змішувалися з їх рН.

О, ви можете захотіти триматися подалі від гліцерину, який знаходиться в жменьці популярних інгредієнтів, в тому числі багатьох мастил на водній основі, тому що ніщо не може перешкодити гальма вашого сексуального життя, як неприємна дріжджова інфекція або випадок бактеріального вагінозу, смердюча інфекція і доктор Мері Марні з клініки Майо в Рочестері, штат Міннесота, сказали, що гліцерин Reuters може привести до обох. Тому, якщо ви хочете використовувати слизького друга під час сексу під час використання презервативів, прочитайте інгредієнти.

Ой! І цікавий факт з The Guide to Getting It On: Гліцерин також є інгредієнтом проносних засобів, що означає, що мастила з цим інгредієнтом можуть погано передбачати анальний секс.

6. Коли все інше зазнає невдачі … просто плюньте. Слюна порівняно дешева (безкоштовна), органічна і завжди готова в будь-який момент. Проте, слина буде висихати швидше, тому це не кращий варіант, якщо ви шукаєте більш тривалу, безперервну різкість.

7. Звичайно, коли справа доходить до вашого тіла і вашого оргазму, дослідження (і пробна версія і помилка) є ключовим, але пам’ятайте: досвід кожного унікальний. Все, що ви можете зробити, це спробувати і подивитися, що відвідує вас на прискорену прогулянку до шаленого задоволення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.