Підводка для очей: 7 дій, які заважають виглядати красиво

Подводка для глаз: 7 действий, которые мешают выглядеть красиво

Найважливіша частина макіяжу – застосування підводки для очей. Крім найважливішої частини, це найскладніша частина макіяжу. Підводка для очей – це необхідність для деяких і пошуку інших. Коли ви фарбуєте очі, підводка для очей – це та частина, де жінки схильні здійснювати більшість помилок. Через незнання правильної форми лайнера, який підійде їм. Але, не хвилюйся. Сьогодні ми тут, щоб виправити ваші найпоширеніші помилки підводки. Поглянь.

№ 1. Розтягування повік.

У більшості жінок є звичка розтягувати або розтягувати повіки при застосуванні підводки для очей. Однак цього не повинно бути зроблено! Це зробить вашу шкіру зморшкуватою, і ви помітите тонкі лінії у ваших очей. Замість того, щоб розтягувати очі, постарайся трохи підняти підборіддя, а потім можеш дивитися на свою зовнішність. Це послужить вашій меті.

№ 2. Фарбування очей знизу.

Коли ви правильно вирівняєте верхню лінію вій, краще обмежити себе основним каджалом на вашій нижній лінії вій. Якщо ви занадто темні на своїй нижній лінії вій, ваші очі будуть здаватися набагато дрібнішими і більш провальними. Будь-які не всі форми очей призначені для такого виду погляду. Крім того, якщо ви занадто зробите темною нижню лінію вій, ви більш схильні до змазування. Зрештою, ви не хочете, щоб в результаті виглядали так, ніби ви частина металевої групи. Отже, виберіть тонкий вид.

№ 3. Вибір непривальної косметики.

Деякі жінки знають різницю між олівцем, гелем і рідким підведенням для очей. Тут ми говоримо не про фундаментальну різницю, а про різницю в їх застосуванні і про те, коли використовувати який тип підводки для очей. Олівці для очей є найлегшими для застосування, і ви можете використовувати їх, коли ви поспішаєте. Є менше можливостей зробити помилки, коли ви працюєте з олівцем для очей. Гель-вкладиші мають гладку текстуру, водонепроникні і можуть допомогти вам отримати необхідну товщину. Тепер це найскладніший інструмент, який представляє собою рідку підводку для очей. Якщо ви не фахівець, ви повинні утриматися від його застосування. Швидше за все, ви багато разів робите багато помилок і витрачаєте багато часу на їх виправлення. Однією з причин, чому рідкі підводки для очей є найважчими для застосування, є те, що вони надзвичайно рідкі. Ви повинні бути дуже обережні при роботі з рідкими підводками для очей, і саме тому ви повинні залишити це тільки для експертів.

№ 4. Основа.

Eyeshadow – це легке і швидке рішення для тих, хто стикається з проблемою змащування підводки для очей. Якщо ви уникаєте використання тіні для повік, почніть використовувати її для вашого блага. Тіні для повік допоможуть зберегти вашу підводку для очей свіжою протягом тривалого періоду часу і гарантують, що вона не розмивається. Якщо ви використовуєте олівцеву підводку для очей, не пропустіть частину тіні для повік.

№ 5. Використання підводки на внутрішній частині ока.

Використання підводки для очей на внутрішній частині вашої лінії водопостачання змусить вас виглядати жахливо. Ваші очі будуть більш схильнимb до бактеріальних інфекцій, якщо ви це зробите. Коли ваші очі промокнутm, це зробить підводку для очей на внутрішній частині легко змащеній. Він також дозволяє збирати кульки у внутрішніх кутах ваших очей, що просто додає до вашого жахливого погляду.

№ 6. Послідовність макіяжу.

Застосування туші має бути останнім кроком у вашому режимі макіяжу. Якщо ви вперше застосуєте туш для вій, ви не зможете правильно застосувати підводку для очей через меншу видимості через ваші вії. Більш того, ви не зможете судити, скільки шарів туші потрібно вашим очам, тому що у вас не буде підводки для очей. Туш для вій зробить ваші вії більш важкими, що утруднить застосування підводки для очей.

№ 7. Олівець.

Сухі олівці для повік, як правило, залишають лінії на шкірі. Вони пошкоджують вашу шкіру, як ніщо інше. Зробіть так, щоб використовувати тільки гладкий і насичений олівець для підводки очей. Крім того, загостріть підводку для очей, коли ви відчуваєте, що вона стала тупою, і коли вам стає важко застосувати її.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.