Дослідження наводить зв’язок між наявністю більшої кількості сексу і кращою пам’яттю

Исследование приводит связь между наличием большего количества секса и лучшей памятью

Кожен день, навіть не думаючи про це, ви робите всілякі речі, які були науково доведені, щоб допомогти збільшити вашу пам’ять. Ранкова кава? Перевірте. Середнє денне тренування? Перевірте. Обід лососем? Також перевірте. І тепер, згідно з новим дослідженням, може бути ще один несподіваний (і захоплюючий!) Спосіб завершити день підвищення пам’яті – і це заняття сексом.

Так, ви це правильно зрозуміли: в листопаді 2016 року, опублікованому в архівах сексуальної поведінки, дослідники виявили зв’язок між отриманням і поліпшенням пам’яті, особливо коли справа дійшла до розпізнавання слів. У цьому конкретному дослідженні жінки, які часто мали проникаючий секс, проявляли ознаки кращої словесної пам’яті, ніж їх менш «зайняті» колеги.

Щоб провести дослідження, дослідники з Університету Макгілла попросили 78 жінок у віці від 18 до 29 років заповнити анкету про свію сексуальну поведінку та інші життєві фактори, перш ніж вони запам’ятають випадкові слова і фотографії осіб, які були представлені їм на комп’ютер. Потім учасники розглянули поєднання нових і старих фотографій і попросили визначити слова і особ, які їм раніше показували.

Після аналізу результатів дослідники помітили цікавий зв’язок: жінки, які повідомляли про наявність сексу частіше, значно краще запам’ятовували слова, раніше представлені, ніж жінки, які повідомили про те, що у них менше сексу.

Дослідники не виявили ніякого зв’язку між статевою частотою і спогадами про осіб, і вони вважають, що це може бути пов’язано з тим, що здатний проникати секс – в порівнянні з іншими видами сексуальної стимуляції – може допомогти нейрогенезу (наприклад, зростання нових клітин мозку) в гіпокампі , області вашого мозку який пов’язаний з пам’яттю слів.

Дослідження розглядалося виключно в короткостроковій пам’яті, але автор дослідження Йенс Прюсснер, доктор філософії, говорить, що він вважає, що «довгострокові ефекти пам’яті повинні бути схожими». І це стає краще: хоча це не було частиною дослідження, доктор Прюсснер каже, що секс може допомогти поліпшити інші когнітивні функції, централізовані в гіпокампі, такі як просторова навігація (подумайте: використовуючи орієнтири для запам’ятовування напрямків).

Проте, ці результати не означають, що потрапляння листів дасть вам фотографічну пам’ять. Дослідження мало на кілька обмежень, в тому числі той факт, що він був невеликим, а дані про сексуальну поведінку були повідомлені самими учасниками, тому необхідні додаткові дослідження.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.