Зміни починаються з змін в собі

Изменения начинаются с изменений в себе

Звісно, вам не подобається те, що відбувається навколо. Або ж щось не влаштовує. Хочете змінити? Так, чому ж ще не почали, але зміни починаються з змін в собі. Ми підготувалидля вас підбірку порад, з яких варто почати зміни.

Почніть бути уважним до вашого рівня стресу і зробити короткі перерви. – Повільніше. Вдих. Дайте собі дозвіл на паузу, перегрупування і просування вперед з ясністю і метою. Коли ви перебуваєте в самому жвавому стані, коротка перерва може омолодити ваш розум і підвищити продуктивність. Ці короткі перерви допоможуть вам відновити ваше розсудливість і подумати про останній час, щоб ви могли бути впевнені, що вони відповідають вашим цілям.

Почніть помічати красу маленьких моментів. – Замість того, щоб чекати великі події – шлюб, діти, велике просування по службі, виграш у лотереї – знадіть щастя в дрібницях, які відбуваються кожен день. Маленькі речі, такі як чашка кави в першій половині дня або смачний смак і запах домашньої їжі або задоволення поділитися чимось, що вам подобається з кимось іншим, або триматися за руки зі своїм партнером. Усвідомлення цих маленьких задоволень на щоденній основі має велике значення в якості вашого життя.

Починайте приймати речі, коли вони менш досконалі. – Пам’ятайте, що «досконалий» є ворогом «хорошого». Одна з найбільших проблем для людей, які хочуть поліпшити себе і поліпшити світ, – це навчитися приймати речі такими, якими вони є. Іноді краще приймати і цінувати мир таким, яким він є, і людьми такими, якими вони є, а не намагатися змусити всіх і кожного відповідати неможливому ідеалу. Ні, ви не повинні приймати життя посередності, але вчіться любити і цінувати речі, коли вони менш досконалі.

Починайте працювати над своїми цілями кожен день. – Пам’ятайте, подорож у тисячу миль починається з одного кроку. Незалежно від того, про що ви мрієте, починайте кожен день робити невеликі логічні кроки, щоб це відбулося. Забирайтеся туди і робіть що-небудь! Чим складніше ви будете працювати, тим щасливіше ви станете. Хоча багато хто з нас в якийсь момент вирішують, що ми хочемо відповісти на наше покликання, тільки мало хто з нас дійсно працюють над цим. «Працюючи над цим», я маю на увазі постійне посвячення себе кінцевим результатом.

Говоріть більш відкрито про те, як ви себе почуваєте. – Якщо ви боїтеся, дайте собі необхідний простір і час, щоб хворіти, але будьте відкриті про це. Поговоріть з найближчими до вас. Скажіть їм правду про те, як ви себе почуваєте. Нехай вони слухають. Простий акт отримання речей з ваших грудей і відкриття – це ваш перший крок до того, щоб знову відчути себе добре.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.