Від цієї поведінки пора позбуватися

От этого поведения пора избавляться

Для того, аби бути щасливим, потрібно щось робити, але інколи, достатньо перестаи діяти відповідно до старих шаблонів.

  1. Обмеження, які ви наклали на себе. – Часто наше власне мислення заподіює нам біль. Немає ніяких підстав ув’язнювати. Не думайте за межами коробки. Подумайте, як немає коробки.
  2. Запобігання негативності – це найкраще з вас. Пам’ятайте, справжня сила полягає в тому, що вам потрібно стільки плакати і скаржитися, але ви віддаєте перевагу посміхатися і цінувати своє життя.
  3. Ніколи не допускайте і не виходьте за межі своїх помилок. – Ви можете дізнатися великі речі зі своїх помилок, коли ви не зайняті, заперечуючи їх.
  4. Не приймайте відповідальність за зміни в житті, які вам потрібно зробити. – Якщо ви задавали одні і ті ж питання протягом довгого часу, але все одно застрягли, ймовірно, ви не отримали відповіді, але вам не подобаються відповіді, які вам дано. Пам’ятайте, що потрібно багато сміливості визнати, що щось потрібно змінити, і ще багато мужності, щоб прийняти відповідальність за вчинення змін.
  5. Занадто багато перевірки від інших. – Ви досить гарні, досить SMART, досить FINE і STRONG. Вам не потрібні інші люди для перевірки вас; ви вже цінні. Ви – ВИ, і це початок і кінець – ніяких вибачень, ніякого жалю.
  6. Враження невірних людей. – Не кожен буде цінувати те, що ви для них робите. Ви повинні з’ясувати, хто стоїть вашої уваги і хто просто використовує вас. Проводьте більше часу з тими, хто змушує вас посміхатися і менше часу з тими, кого ви постійно відчуваєте, щоб справити враження.
  7. Час, витрачений на драму і непотрібні аргументи. – Життя занадто коротке, щоб сперечатися і битися. Вважайте свої благословення, цінуйте людей, які мають значення, і переходьте від драми з високою головою.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.