Що пари не роблять в щасливих відносинах?

Что пары не делают в счастливых отношениях?

Для того, аби відносини були щасливими, потрібно не лише докладати зусиль, а ще й не робити певних речей. Які саме? Читайте дальше.

Вони не підробляють свої почуття. Чи не ухитрився бути люблячою людиною: замість цього працюй справжньою людиною. Бути реальним – це бути люблячим.

Вони не приховують, хто вони. Немає нічого кращого для вашого щастя і ваших відносин, ніж для вас бути в ваших силах, показуючи всім в усіх відношеннях, хто ви і що ви стоїте.

Вони не дивляться на інших для перевірки їх особистості. Ніколи не чекайте, коли хтось ще дасть вам дозвіл бути собою. Ви не маєте потребу в будь-чиїй перевірці, щоб бути щасливою або жити хорошим життям. Цей стан розуму, яке ви можете створити, а потім привести до відносин з вами.

Вони не витримують ненависних образ. Зараз саме час, щоб відпустити. Давайте не будемо поспішати завтра. Давайте перегрупуватися, внесемо поправки, де можемо, і рухатися далі. Помиріться з людьми настільки, наскільки зможете. Навіть якщо прощення не збігається з примиренням, складіть меч і нехай це буде. Життя надто коротке.

Вони не фокусуються на незмінному минулому. Іноді щастя у відносинах зводиться до укладення миру з чимось, що не може бути виправлено. Іноді ви відпускаєте його, і іноді ви тримаєте його зламаним. У будь-якому випадку це означає прощення.

Вони не очікують, що їхні близькі завжди будуть сильними. Іноді люди підводили нас, тому що вони не можуть нас утримати. «Я не можу нести тебе», це не означає, що «я тебе не люблю». Це може просто означати: «Я теж борюся».

Вони не зосереджуються на недоліках людей. Робіть все можливе, щоб підтримувати щиру любов у своєму серці для інших. Чим більше ви бачите в них добре, тим більше користі ви виявите в собі.

Вони не виходять із зобов’язання або тому, що хочуть повернути гроші. Зробіть щось особливе для когось, кого ви любите, і для незнайомця сьогодні. Зробіть це, тому що ви можете і тому, що це робить світ більш щасливим місцем. Завжди віддавайте більше, ніж ви берете. Коли ви змінюєте своє ставлення з «як я можу отримати» на «як я можу дати», ви будете вражені подарунками, які ви отримуєте. По правді кажучи, найуспішніші люди в найуспішніших відносинах шукають способи допомогти іншим. Самі безуспішні люди все ще запитують: «Що для мене?»

Вони не приймають все особисто. Якщо ви візьмете все особисто, ви залишитеся скривдженим на все життя. Те, що роблять інші люди, пов’язане з ними, а не з вами. Ніколи не дозволяйте поведінки інших людей розповідати вам, як ви себе почуваєте.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.