Поради для спілкування

Советы для общения

Відпустіть гнів

«Гнів – це кислота, яка може завдати більшої шкоди судині, в якій він зберігається, ніж до будь-чого, на який він гнівається».

Гнів в більшості випадків досить безглуздий. Це може привести до того, що ситуації вийдуть з-під контролю. І з егоїстичною точки зору це часто більш шкідливо для того, хто сердиться, ніж людині на яку сердиться.

Тому, навіть якщо ви злитеся на когось протягом декількох днів, дізнайтеся, що ви в основному просто боляче. Інша людина може навіть не знати, що ви гнівайтесь на нього або її. Так що, розмовляючи з людиною, дозволяючи конфлікт або дозволяючи гнів якомога швидше, досить хороші поради, щоб зробити ваше життя більш приємною.

Звільніть себе від права

«Не ходіть, кажучи, що світ повинен вам служити. Мир тобі нічого не винен. Він був тут першим.

Коли ви молоді, ваша мама і тато можуть дати багато чого. Коли ви станете старше, у вас може бути свого роду право. Ви можете відчути, що світ повинен просто дати вам те, що ви хочете, або що він щось вам повинен.

Це переконання може викликати багато гніву і розчарування у вашому житті. Тому що світ може не дати вам того, чого ви очікуєте. З іншого боку, це теж може бути звільнення. Ви розумієте, що вирішувати вам своє власне життя і працювати над тим, що ви хочете. Ви більше не дитина, чекаючи, коли ваші батьки або світ вам що-небудь дасть.

Тепер ти на водійському місці. І ви можете піти майже скрізь, де захочете.

Якщо ви йдете по іншому шляху, підготуйтеся до реакцій

«Людина з новою ідеєю – це кривошип, поки ідея не вдасться».

Я думаю, що це має важливе значення для самовдосконалення.

Якщо ви починаєте змінювати або робити щось інше, ніж зазвичай, люди можуть реагувати по-різному. Деякі можуть бути раді вам. Деякі можуть бути байдужими. Деякі можуть бути здивовані або реагувати негативними і бентежить способами.

Велика частина цих реакцій, ймовірно, не стільки про вас, як про людину, яка сказала це і про своє життя. Те, як вони себе почувають, проникає в словах, які вони використовують, і судженнях, які вони роблять.

І все в порядку. Я думаю, що цілком ймовірно, що вони не будуть реагувати так само негативно, як ви можете собі уявити. Або вони, ймовірно, принаймні повернуться до зосередження уваги на власних проблемах досить скоро.

Так що інші люди можуть сказати і подумати і дозволити цьому затримати вас, ймовірно, просто фантазія і бар’єр, які ви будуєте в своєму розумі.

Ви можете виявити, що, коли ви, нарешті, перетнете цей внутрішній поріг, який ви створили, люди навколо вас не можуть уникати вас або ганятися за вами з вилами. Вони можуть просто піти: «Добре».

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.