Починайте, бо потім буде пізно

Начинайте, потому что потом будет поздно

Жити потрібно тут і зараз. А деякі вчинки потрібно робити якомога раніше, для того, щоб згодом не було пізно. Тому, починайте…

Починайте помічати і жити в сьогоденні. – Прямо зараз це диво. Зараз єдиний гарантований вам момент. Прямо зараз життя. Тому перестань думати про те, як великі будуть в майбутньому. Не зупиняйтеся на тому, що було або не відбулося в минулому. Вчіться бути в «тут і зараз» і переживати життя, як це відбувається. Цінуйте світ за красу, яку він тримає, прямо зараз.

Почніть оцінювати уроки, які вас навчають своїм помилкам. – Помилки в порядку; вони є ступенями прогресу. Якщо ви не пропадаєте час від часу, ви недостатньо стараєтеся, і ви не вчитеся. Візьміть ризик, спіткнутися, впадіть, а потім вставайте і спробуйте ще раз. Цінуйте, що ви змушуєте себе, вчіться, розвиваєтеся і вдосконалюєтеся. Значні досягнення майже завжди реалізуються в кінці довгого шляху невдач. Одна з «помилок», які ви боїтеся, може бути тільки посиланням на ваше найбільше досягнення.

Починайте насолоджуватися тим, що у вас вже є. – Проблема з багатьма з нас полягає в тому, що ми думаємо, що ми будемо щасливі, коли досягнемо певного рівня життя – рівня, який ми бачимо на інших, що працюють на вашому босі з її кутовим офісом, цього одного друга, якому належить особняк на пляж і т. д. На жаль, це займе якийсь час, перш ніж ви дійдете туди, і коли ви доберетеся туди, у вас, швидше за все, буде нове призначення. Ви закінчите тим, що все своє життя будете працювати над чимось новим, не зупиняючись, щоб насолоджуватися тим, що у вас є зараз. Отже, щоранку, коли ви спочатку прокинетеся, щоб оцінити, де ви знаходитеся і що у вас є, зробіть тихий момент.

Почніть створювати своє власне щастя. – Якщо ви чекаєте, коли хтось ще зробить вас щасливим, ви упустите його. Посміхнись тому що ти можеш. Вибери щастя. Будь то зміна, яку ти хочеш бачити в світі. Будьте задоволені тим, ким ви є зараз, і нехай ваша позитивність надихне вас на подорож на завтра. Щастя часто зустрічається, коли і де ви вирішуєте його шукати. Якщо ви шукаєте щастя в межах можливостей, які у вас є, ви в кінцевому підсумку знайдете його. Але якщо ви будете постійно шукати щось ще, на жаль, ви теж це знайдете.

Залишити відповідь