Починайте, бо потім буде пізно

Начинайте, потому что потом будет поздно

Жити потрібно тут і зараз. А деякі вчинки потрібно робити якомога раніше, для того, щоб згодом не було пізно. Тому, починайте…

Починайте помічати і жити в сьогоденні. – Прямо зараз це диво. Зараз єдиний гарантований вам момент. Прямо зараз життя. Тому перестань думати про те, як великі будуть в майбутньому. Не зупиняйтеся на тому, що було або не відбулося в минулому. Вчіться бути в «тут і зараз» і переживати життя, як це відбувається. Цінуйте світ за красу, яку він тримає, прямо зараз.

Почніть оцінювати уроки, які вас навчають своїм помилкам. – Помилки в порядку; вони є ступенями прогресу. Якщо ви не пропадаєте час від часу, ви недостатньо стараєтеся, і ви не вчитеся. Візьміть ризик, спіткнутися, впадіть, а потім вставайте і спробуйте ще раз. Цінуйте, що ви змушуєте себе, вчіться, розвиваєтеся і вдосконалюєтеся. Значні досягнення майже завжди реалізуються в кінці довгого шляху невдач. Одна з «помилок», які ви боїтеся, може бути тільки посиланням на ваше найбільше досягнення.

Починайте насолоджуватися тим, що у вас вже є. – Проблема з багатьма з нас полягає в тому, що ми думаємо, що ми будемо щасливі, коли досягнемо певного рівня життя – рівня, який ми бачимо на інших, що працюють на вашому босі з її кутовим офісом, цього одного друга, якому належить особняк на пляж і т. д. На жаль, це займе якийсь час, перш ніж ви дійдете туди, і коли ви доберетеся туди, у вас, швидше за все, буде нове призначення. Ви закінчите тим, що все своє життя будете працювати над чимось новим, не зупиняючись, щоб насолоджуватися тим, що у вас є зараз. Отже, щоранку, коли ви спочатку прокинетеся, щоб оцінити, де ви знаходитеся і що у вас є, зробіть тихий момент.

Почніть створювати своє власне щастя. – Якщо ви чекаєте, коли хтось ще зробить вас щасливим, ви упустите його. Посміхнись тому що ти можеш. Вибери щастя. Будь то зміна, яку ти хочеш бачити в світі. Будьте задоволені тим, ким ви є зараз, і нехай ваша позитивність надихне вас на подорож на завтра. Щастя часто зустрічається, коли і де ви вирішуєте його шукати. Якщо ви шукаєте щастя в межах можливостей, які у вас є, ви в кінцевому підсумку знайдете його. Але якщо ви будете постійно шукати щось ще, на жаль, ви теж це знайдете.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.