Факти з буденного життя, про які ми не підозрюємо

Факты из повседневной жизни, о которых мы не подозреваем

Велика частина життя є вдаваною

У людей є звичка до компульсивному мислення, яка настільки поширена, що ми втрачаємо з уваги той факт, що ми майже завжди думаємо. Велика частина того, з чим ми взаємодіємо, це не сам світ, а наші переконання про це, наші очікування від цього і наші особисті інтереси в ньому. Нам дуже важко спостерігати за чимось, не змішуючи його з думками, які у нас є про це, і тому основна частина того, що ми переживаємо в житті, – це уявні речі. Марк Твен сказав: «Я пережив жахливі речі в моєму житті, деякі з яких насправді відбулися». Краще лікування, яке я знайшов? Культивування усвідомленості.

Benoit-Vannier

Люди розвинулися, щоб страждати, і ми краще страждаємо, ніж що-небудь ще

Хлоп. Це не схоже на дуже звільняє відкриття. Я вірив, що якщо я страждаю, це означає, що зі мною щось не так, що я робив життя «неправильно». Страждання повністю людське і абсолютно нормальне, і є дуже вагома причина для його існування. Життєвий упор на тлі гудіння «це не зовсім нормально, мені потрібно поліпшити це», в поєднанні з випадковими інтенсивними спалахами жаху і адреналіну – це те, що утримувало людей протягом мільйонів років. Це прагнення змінити або уникнути цього моменту призводить до майже всім нашим поведінкою. Це простий і безжалісний механізм виживання, який працює дуже добре для підтримки нас в живих, але у нього є жахливий побічний ефект: люди сильно страждають за своєю природою. Це, для мене, перевизначити всі проблеми життя як деякі вусики людського стану. Як це не сумно, це розуміння звільняє, тому що це означає:

1) що страждання не обов’язково означає, що моє життя йде не так,

2) що м’яч завжди на моєму подвір’ї, тому ступінь, в якій я страждаю, в кінцевому рахунку до мене і

3), що всі проблеми мають одну і ту ж причину і одне і те ж рішення.

Phillip Schumacher

Емоції існують, щоб зробити нас упередженими

Це відкриття було повним 180 з мого старого розуміння емоцій. Раніше я думав, що мої емоції є надійними індикаторами стану мого життя – наскільки я перебуваю на правильному шляху чи ні. Вашим емоційним станам не можна довіряти, щоб виміряти свою самоцінність або ваше становище в житті, але вони прекрасно вчать вас тому, що ви не можете відпустити. Біда в тому, що емоції роблять нас одночасно більш упередженими і сильнішими. Інший механізм виживання з неприємними побічними ефектами.

Mattijn Franssen

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.