Правда про справжні відносини

Правда о настоящих отношениях

Відносини є важливою частиною нашого життя. Але якими вони будуть і як довго триватимуть залежить лише від нас. Звичайно, ми можемо вважати, що просто не повезло і колись зустрінемо свою людину, але якщо все ж це ваша людина, то потрібно прикласит деяких зусиль. Ми зробили підбірку, яка показує, що таке хороші відносини.

1. Люблячі справи послідовно посилюють люблячі слова. Виховуйте свої важливі відносини, щоб, коли ви говорите людям, яких любите, що ви їх любите, це всього лише ритуальна перевірка того, що ви вже показали їм, як ви ставитеся до них щодня. Робіть маленькі речі кожен день, щоб показати своїм близьким, що ви про них дбаєте. Знаючи, що людина, про яку ви думаєте, має на увазі занадто багато значить.

По правді кажучи, ви можете сказати «вибачте» тисячу разів або сказати «я люблю вас» стільки, скільки ви хочете, але якщо ви не доведете, що те, що ви говорите, вірно, це не так. Якщо ви не можете показати це, ваші слова не є щирими. Це так просто. І немає такого поняття, як «правильні» відносини, які не є щирими з обох кінців.

2. Очікування досконалості суворо заборонені. Будь-які відносини, які реально, що не будуть досконалими, але якщо ви готові працювати над цим і відкривати, це може бути все, про що ви коли-небудь мріяли.

Твої найкращі друзі і твоя душа можуть бути далекі від досконалості, але вони ідеально підходять для тебе. Дайте їм шанс показати вам. Коли ви перестаєте очікувати, що люди, яких ви любите бути певним способом, можете почати насолоджуватися і цінувати їх за те, хто вони. Що потрібно пам’ятати, так це те, що у кожного у відносинах є свої проблеми, але в кінці кінців це робить їх ідеальними, коли ви не хочете бути десь ще, навіть коли час жорсткий.

3. Чесність, вразливість і присутність вважаються священними. Хоча це може здатися ризикованим, найсильнішим видом любові є любов, яка робить вас найбільш уразливими. Йдеться про те, щоб сміливо розкрити себе чесно і сміливо бути відкритим і повністю розкритим в довгостроковій перспективі. Йдеться про те, щоб стати один на одного по товстої і тонкої, і дійсно бути там по плоті і духу, коли ви найбільше потрібні.

Так що відкривай себе. Будьте з людиною, яку ви любите. Дозвольте собі випробувати їх достовірно. Відірвіть всі емоційні цегляні стіни, які ви побудували навколо себе, і відчуєте кожну витончену емоцію – і хорошу, і погану. Це справжнє життя. Ось як ви вітаєте щирий зв’язок з іншою людиною.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.